La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 657 Culés

2

W ogóle to jakiś absurd, że UOKiK ma zajmować się tym czy ceny podniesione przez przedsiębiorców są uzasadnione. Znowu powracamy do komuny i cen regulowanych.

konto usunięte

4

@tobiasson92 Dobrze, że chcą tak zrobić, bo niektóre sklepy dokonują już rozbojów w biały dzień.

konto usunięte

2

@tobiasson92 powracamy?
Komuna jest byla i bedzie. Unia reguluje ceny i rynek od dawnna
Roznica ze kiedys wprowadzono ich idealogie sila a teraz pod pretekstem ochrony i dla naszego dobra

10

@LuisSalvano Aha, czyli UOKiK powie, że mąkę X można sprzedawać np. maks po 4 zł i ani grosza więcej. A to, że zdrożeje transport, koszt jej produkcji to ma na siebie wziąć przedsiębiorca. Absurd.

konto usunięte

3

@LuisSalvano zartujes prawda? dlaczego niby maja dyktowac prywatnym firmom jakie ceny dane produkty maja miec?

konto usunięte

0

@Mesi12 @tobiasson92 Nie żartuję. Co innego wykorzystywać to, że na coś jest popyt, a co innego wyzyskiwać szmal od ludzi, którzy kupują podstawowe, niezbędne produkty do życia (żywność), wykorzystując złą sytuację, jaka ma miejsce (kataklizm, wojna itd).

3

@LuisSalvano Co znaczy wykorzystywać złą sytuację? Nikt nie kupi ci ryżu za 20 zł za kilogram. Ceny dyktuje rynek, tak samo było rok temu z pietruszką po 30 zł. Czyli teraz UOKiK (państwo) proponuje taki pakiet antykryzysowy: utrzymujcie ceny za możliwość korzystania z pomocy. Przecież to jest robienie sobie z jaj z przedsiębiorców.

konto usunięte

1

@LuisSalvano to rynek zweryfikuje takich przedsiębiorców, którzy narzucają chore ceny.

0

@tobiasson92 no troche patowa sytuacja ludzie nie będą mieli pieniędzy, a kurczak będzie po 40zl za kg xD tak się śmiali z tych co kupowali do zamrażarki po 9.99 :P
Zobaczymy co będzie za 2 miesiące :P

0

@tobiasson92 tak to niestety u nas wyglada... Wszyscy "pracujacy" przy ulicy wiejskiej ida tam by wypchac sobie kieszenie. Nikt nie mysli o obywatelach. W normalnym cywilizowanym kraju czlowiek moze godnie zyc, u nas niestety nie. Nie interesuje mnie kro rzadzi czy PiS , PO czy ktos inny. Kazdy obywatel chcialby zyc normalnie, przy zarobkach jakie mamy cena za paliwo powinna byc 1.20zl za litr, chleb 1zl, maslo 1,50zl itp nie potrzeba nam wtedy zadnych 500+ czy innych smiesznych dodatkow za ktore musimy doplacic. Wystarczy nam zarabiac 1500zl ale ceny powinny byc adelwatne do zarobkow. Tak jest w kazdym normalnym cywilizowanym kraju. Polsce niestety baaaaardzo daleko do tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?