- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1085 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1085 Culés
0
Dobrze radzę. Nie kupujcie Crash Team racing xd ja trace przu tej grze nerwy xd
1
@koksik2700 A tam gadasz, genialna gierka. Doszedłem do takiego poziomu że czasówki oxide'a robię z placem w nosie, nawet velo już nie jest taki straszny. Czekam na czasówki developerów, coś czuje że to rzeźnia będzie :D
1
@koksik2700 e tam właśnie mi przypomniałeś może kupie,bo kończę już trylogię sane ;)
0
@sebo939 @Jaca27 jak ogarne mocniej to moze mozg mi nie wysiadzie z nerwow xd
0
@koksik2700 Spoko, nawet jak ogarniesz mocno to dalej czasami będziesz miał ochotę walnąć padem :D
0
@sebo939 Masz dla mnie jakieś rady? Dla mnie póki co hard, to niewyobrazalna mordęga. :D Jeżdzę tymi boostami, power slide itp. ale mam wrażenie, że nie wszystko robię tak jak powinienem.
0
@koksik2700 Ja nauczyłem sie grać w tą grę dopiero wtedy jak zacząłem robić czasówki ntropy'ego i oxide'a. W normalnej grze z zwłaszcza na hardzie ciężko poprawić umiejętności jak ci npce naparzają tymi power upami :D. Musisz naczyć sie trzymać ogień tzw sacred fire a jak masz te trasy z niebieskim ogniem to jak najdłużej. No i skróty dają cholernie dużo, na hardzie nawet nie podchodź bez znajomości gdzie są i jak dobrze z nich korzystać bo nie wygrasz żadnego wyścigu. Taka mała rade ode mnie, korzystaj z klasy drift. Jest to optymalnae klasa dla wszystkich z tego względu że ma dobre statystyki prędkości i skręcania. Jak nauczysz sie robić u turn czyli gwałtowne skręcanie bez tracenia prędkości to wtedy możesz brać się za klasę speed. Ja na klasie drift zrobiłem wszystkie czasówki velo. Niektóre są naprawdę przewalone