La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

0

Cześć! Wiecie może jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem na umowie zlecenie? Czytałem, że ludzie na takich umowach mogą liczyć na wypłacenie 80% pensji. Wiecie jak to wygląda dokładnie? Z góry dzięki za pomoc!

0

@aleksandrowielki 80% płacy minimalnej, a nie pensji, którą zarabiasz. To znaczna różnica. Na razie szczegółów brak, coś więcej będzie wiadomo, jak rząd przedstawi akty wykonawcze dotyczące "programu osłonowego".

1

@tobiasson92 80% płacy minimalnej? O to dostanę więcej niż normalnie zarabiam! :D

1

@KamQiX Haczyk polega na magicznym słowie "do", czyli jak zarabiasz mniej niż 80 % płacy minimalnej to dostaniesz całość. Jak płacę minimalną albo więcej to równowartość jej 80%. :D

0

1

@aleksandrowielki Na razie włożyłbym to między bajki, jak pomoc przedsiębiorcom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?