La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1004 Culés

21

Widzę, że niektórych oburza fakt, że jedna strona kontraktu wymaga, aby druga strona stosowała się do jego zapisów. Straszne! Przeciez koronawirus, przecież emocje! To przecież niemożliwe, że kula ziemska się nie zatrzymała, tak jak i wszelkie prawa na niej nie przestały obowiązywać. Po koronawirusie życie się będzie toczyć dalej, czy Konami postapiło słusznie biorąc pod uwagę wizerunek marki, czy też nie, pokażą najbliższe miesiące.

konto usunięte

1

@Stoiczkow Ojej, biedne Konami. Dopuściliby Roberto do turnieju i pewnie za 2 dni poszliby z torbami. Jeszcze gdyby ten Roberto to był jakiś naprawdę rozpoznawalny, medialny piłkarz typu Ronaldo, Neymar...

0

@LuisSalvano Umowa, to umowa. Prawo to prawo. Konami postapiło, jak postapiło. Każdy może mieć własną opinię na temat tej sytuacji. Czy Konami to w jakikolwiek sposób odczuje, czy też nie, dowiemy się w nadchodzących miesiącach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?