- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1555 Culés
Gorące dyskusje
Batys
11
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
kodi77
91
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1555 Culés
0
Dzisiaj w robocie się przestraszyłem. Koleżanka sprawdza nam od 2 tyg temperaturę i pojawiło się u mnie ponad 38 stopni. Na szczęście sprawdzała jakimś starym i zepsutym termometrem, bo inni mieli podobnie, a nikt się źle nie czuł. Jakbym miał taką temperaturę, to bym nawet nie mógł wstać, bo by mnie rozłożyło, a o robocie nie ma, co mówić.
8
@daniel32778 I co było dalej z tą koleżanką? Odpięła wrotki?
0
@Danny Gaucho Powiedziałem jej, że temperaturę się sprawdza w inny sposób np przykłada usta do czoła. No, tym bym nie pogardził, bo to najładniejsza dziewczyna w robocie :D
15
@daniel32778 Według mnie to była gra z jej strony. Celowo użyła zepsutego termometra. Zawsze jakiś pretekst żeby zagadać. Wtedy Ty wjeżdżasz i mówisz: "Mi nie musisz sprawdzać temperatury. Przy Tobie zawsze się podwyższa (temperatura, zboczeńcy). Ucieknijmy stąd razem, teraz, tylko Ty i ja." No sztos tekst. Sam bym na to poleciał.
0
@Danny Gaucho Ty to naprawdę zabawny jesteś, normalnie można udusić się że śmiechu.
3
@Danny Gaucho czekamy na dalszą część scenariusza Panie reżyserze
9
@LuisSalvano Nie zgubiłeś się Luis? Nie pisałem nic o Neymarze :)
0
@Danny Gaucho No właśnie aż oczy przecieram ze zdziwienia. Widzę, że swoje wysokolotne żarciki nawet pod innymi postami zostawiasz.
0
@LuisSalvano Każdy z nas zostawia po sobie coś innego :)
0
@Danny Gaucho Luis ma zły dzień dziś, trzeba z nim siąść i wypić :)
0
@Danny Gaucho co gościu niszczysz tekstami haha dziś mi dzień zrobiłeś xd
0
@Jaca27 Głównie cytaty z klasyków.
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano Trzymaj się tam :]
0
@Danny Gaucho Trzymam się, nie martw się.
0
@Danny Gaucho wiem znam, ale spoko je zmieniasz xd w końcu coś ciekawego w tym smutnym jak p mieście