La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 764 Culés

konto usunięte

2

Wrócł ja do chaty, napić się herbaty.

3

@Chwytliwy I weź tą pracę odstaw
,Zapalmy se papieroska.

konto usunięte

2

@xVENUMx nasyp sobie kreskę i wciągnij do noska

konto usunięte

0

@Chwytliwy Kojarzę, że Ty utrzymywałeś jakiś kontakt z @Odesseiron . Masz jakiekolwiek wieści, co się z nim stało? W ogóle nie pojawia się na tej stronie, telefonicznie też nie da się z nim skontaktować. Zastanawiam się, czy coś się jemu nie stało, albo, czy nie leży w szpitalu. Dosłownie wyparował z dnia na dzień.

konto usunięte

2

@LuisSalvano Jakiś miesiąc temu zadzwoniłem do niego z obcego numeru. Ot tak, zobaczyć, czy on w ogóle żyje, bo bałem sie, że może zgninął, albo leży w śpiączce. Odebrał za drugim razem, rozłączyłem się i tyle.

konto usunięte

0

@Kompletny Aha, czyli przyciął trochę w ...
Szkoda, bo miałem z nim dobry kontakt i niezbyt przepadam, kiedy ktoś tak z dnia na dzień wypina się bez powodu. No, ale nic. Dzięki za informację. Czyli raczej nie mam już co liczyć, że się odezwie. A to rozumiem, że wy też dobry kontakt mieliście?

konto usunięte

0

@Kompletny PS Teraz zadzwoniłem to był komunikat: "Abonent czasowo niedostępny".

konto usunięte

1

@LuisSalvano nie, niestety nie miałem kontaktu z nim bliższego, Cholera wie, może nie żyje.

konto usunięte

0

@Chwytliwy Pytam, bo on kiedyś coś tam o Tobie wspomniał i zrozumiałem to tak, że jakiś tam kontakt macie. Właśnie dzwoniłem i jest "abonent czasowo niedostępny". Cóż, może faktycznie nie żyje (oby nie).

konto usunięte

3

@LuisSalvano może w lesie zasięgu nie ma, jakbym się wtedy od razu nie rozłączył to może bym się dowiedział. @Kajtek77 też kiedyś zniknął i chyba okazało się, że był w szpitalu, więc myślę, że Odes jeszcze wróci.
Parę dni temu moja mama podczas rozmowy sam na sam powiedziała mi, że ma podejrzenie, iż jest on... gejem i wstydzi / boi się przyznać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby kilka tygodni wcześniej takiej teorii nie podała mi również moja narzeczona. Ja szczerze mówiąc wątpię w to.

konto usunięte

0

@Kompletny A już kumam. Nawiązujesz do mojej historii z bratem ciotecznym. Tak właśnie coś mi się nie zgadzało: @Kompletny i normalna odpowiedź? Do mnie? Nieee, coś za kolorowo. Oczy przetarłem i dostrzegłem kolejnego klocka yyy tzn. wartościowi komentarz twojego autorstwa.

Z @Chwytliwy też mi nie po drodze, ale jak widać, potrafi normalnie odpisać. Niestety ty i paru tobie podobnych to już zupełnie inna liga. I bynajmniej nie mistrzów.

konto usunięte

1

@LuisSalvano a ja się zdziwiłem, bo nic o Neymarze mi nie napisałeś ani teraz ani w poprzednim wpisie. A jak ta historia z bratem ciotecznym się skończyła?

konto usunięte

0

@Kompletny Odpisałbym ci udzielając odpowiedzi na to pytanie, ale to nie twój interes. Było nie pajacować.

konto usunięte

1

@LuisSalvano znaczy ja i tak wiem, że to zmyśliłeś, ale jak już zacząłeś, to poznałbym zakończenie. Ale jak nie to trudno.

konto usunięte

0

@Kompletny Tak, tak, zmyśliłem, oczywiście. Gaś lampę i do wyra, bo zaraz sanitariusz zobaczy, że znowu po nocy buszujesz.

konto usunięte

1

@LuisSalvano a poodkurzasz mi, żebym lepiej spał?

konto usunięte

0

@Kompletny Poproś jutro sanitariuszy.

konto usunięte

1

@LuisSalvano w dzień nie będę spał. Tęsknilibyście tu za mną.

konto usunięte

0

@Kompletny O tym zadecydują już sanitariusze.

konto usunięte

1

@LuisSalvano niech już te mecze wracają, bo mam dość i chcę tę obiecaną posadę w Chelsea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?