La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

0

Tak sie zastanawiam co lepsze.. wznowienie sezonów czy zakonczenie ich w takim stanie jakim są i rozpocząć nowy jak zwykle w sierpniu

0

@svensonFCB Twoje rozważania opierają się na dwóch bardzo niepewnych założeniach. Że dogranie sezonu jest w ogóle realne oraz że w sierpniu wszystko da radę ruszyć normalnie.

0

@Bykunn No może i tak jest :D

konto usunięte

0

@svensonFCB Zakończyć ten sezon, a od września rozpocząć następny.

konto usunięte

2

@svensonFCB Moim zdaniem to wszystko związane z epidemią potrwa jeszcze sporo. Ligi krajowe, liga europy, liga mistrzów kończą się w maju/czerwcu, więc albo piłkarze musieliby grać mecze co kilka dni albo sezon trwałby do lipca/sierpnia. Trochę bez sensu, bo cała harmonia się burzy - trzeba by było przesuwać daty albo piłkarze byliby zajechani i nie mieliby zbyt wiele odpoczynku, bo końcem sierpnia już startowaliby z nowym sezonem. Moim zdaniem lepiej już zakończyć wszystko tak, jak jest, ewentualnie większość (np. ligi krajowe), a ligę mistrzów czy Europy dograć do końca, w zależności ile potrwa kwarantanna.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?