- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
2
Wyobrazcie sobie, że Jose Mourinho po tym gdy tylko straci punkty w jakimś meczu, robi coś takiego:
-Gdy remisuje 0:0 po wyrównanym spotkaniu, zwala winę na wiatr
-Po zremisowanym meczu w którym sędzia uznał bramkę dla jego drużyny, która padła po spalonym, oraz dyktuje karnego, po akcji gdzie piłkarz jego drużyny również był na spalonym, narzeka na sędziowanie.
-Po tym gdy odpada z pucharu, po dwóch przegranych meczach i narzeka, że było zbyt wietrznie
- Po tym gdy przegrywa mecz 2:3 szuka teorii spiskowych, że sędzia doliczyl tylko 4 minuty, bo stacja telewizyjna mu kazała, bo zaraz miał być następny mecz
-Po zremisowanym meczu narzeka na suche boisko
-Po odpadnieciu z pucharu po raz kolejny narzeka, że to przez wiatr
-Po zremisowanym meczu narzeka, że było zbyt śnieżnie
-Po odpadnięciu narzeka, że jego przeciwnicy, którzy strzelili im 3 bramki, nie atakowali, pomimo tego, że oni sami w pierwszym meczu sami nie oddali nawet strzału celnego.
Jak myślicie, jak byłby odbierany po takich zachowaniach Jose Mourinho?
1
@Veb1233 Tak jak Jose Mourinho. Nie trawię gościa. Jednak jedno mu przyznam. Nie udaje nikogo, nie gra pod publiczke, nie stara się być na sile fajny. Jest po prostu sobą.
1
@Veb1233 Chociaż ostatnio Jose się uspokoił :V
0
@Encore Aż mu się dziwię, bo patrząc na to co robili piłkarze Tottenhamu, to nie wiem czy ja na jego miejscu bym wytrzymał i był taki spokojny i wyluzowany.