La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1392 Culés

2

Widzę, że wychodzą z założenia Pacta sunt servanda.
https://x.com/J_Krecidlo/status/1244563848255938562

konto usunięte

19

@IronSanHybrid Real jest odporny bo nie wydaje tyle na święte krowy xd. Logika.

2

@Kajtek77 Perez sneak 100 :D

1

@IronSanHybrid Dla tych pazerniaków to chyba tylko Real się liczy ! Niech popatrzą na inne kluby !!!

konto usunięte

4

@IronSanHybrid czyli w sumie ciągle wychodzi na to samo. Upubliczniłbym nazwiska piłkarzy, którzy nie zgadzają się na obniżenie pensji, a i po sezonie postarałbym się aby już ich w Barcelonie nie było. Ta drużyna to banda dzieci, które płaczą o byle co (nie nawiązuje w tym momencie do cięciach w wynagrodzenia jak coś).

1

@IronSanHybrid Bo Real kupuje młodych perspektywicznych piłkarzy a my drewna które tylko liczą jak tu wydoić najwięcej hajsu, a po drugie Real oddał Ronaldo którego pensja wykarmia co najmniej trzech pilkarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?