La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1099 Culés

konto usunięte

12

Pewnie już w jaskiniach siedzą hejterzy, haha. Mieszaliście z błotem Leo i cały klub, domagaliście się rozwiązania kontraktu z graczami itp itd. I co? Okazało się, że to piłkarze Barcy zgodzili się na największą obniżkę pensji, zwłaszcza jeśli chodzi o topowe kluby. Na drugi raz poczekajcie na oficjalny komunikat, bo wasze osądy przychodzą wam nadzwyczaj szybko. To samo z różnymi innymi aferami i bujdami podawanymi przez media (m.in. kolejny pozew Neymara).

4

@LuisSalvano albo po prostu media / fani na nich to wymusili

0

@LuisSalvano pełna zgoda ale największa obniżkę to jednak Juve. Oni 100%

13

@LuisSalvano za to jak ty usłyszysz o Neymarze od tych samych mediów to mało kupy nie zrobisz.

konto usunięte

8

@LuisSalvano Gracze Juventusu zrzekli się całej pensji,więc nie jest to największa obniżka.Tak piszę, żeby cię wyprowadzić z błędu.

konto usunięte

0

@dominik127pl Ok, dzięki za poprawkę :) Zatem największe brawa należą się Juve i Barcy.

konto usunięte

10

@NaFazieHitman gość ma czelność umoralniać innych, a sam dostaje spustu na każdy news na temat Neymara. Także tego...

konto usunięte

0

@NaFazieHitman Niby jakich mediów? Sport i MD jakiś czas temu napisali o Prawie Webstera, które tacy jak ty wyśmiali. Później pojawiły się oficjalne komunikaty, że Neymar będzie mógł z tego skorzystać, ale wówczas siedzieliście już cicho jak mysz pod miotłą.

Później Leo i Suarez w wywiadzie potwierdzili, że Neymar chce wrócić latem, a dla mnie oni są bardziej wiarygodni niż jakikolwiek dziennikarz.

1

@LuisSalvano tak jak niektorzy za wczesnie jechali po pilkaerzach tak samo Ty chwytasz sie newsow podawanych przez media w zakresie transferow zanim jest oficjalny komunikat. Jakby nie patrzec wieje hipokryzją.

konto usunięte

0

@mekston Nie wypieram się tego. Tyle, że najbardziej wziąłem sobie do serca ten wysyp newsów dot. tego, że Bartomeu dogadał się z szejkiem podczas tej gali Fifa / Uefa w sprawie Neymara. Wtedy faktycznie potraktowałem to jak oficjalkę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?