- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1099 Culés
Gorące dyskusje
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
GreenNinja55555
9
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1099 Culés
12
Pewnie już w jaskiniach siedzą hejterzy, haha. Mieszaliście z błotem Leo i cały klub, domagaliście się rozwiązania kontraktu z graczami itp itd. I co? Okazało się, że to piłkarze Barcy zgodzili się na największą obniżkę pensji, zwłaszcza jeśli chodzi o topowe kluby. Na drugi raz poczekajcie na oficjalny komunikat, bo wasze osądy przychodzą wam nadzwyczaj szybko. To samo z różnymi innymi aferami i bujdami podawanymi przez media (m.in. kolejny pozew Neymara).
4
@LuisSalvano albo po prostu media / fani na nich to wymusili
0
@LuisSalvano pełna zgoda ale największa obniżkę to jednak Juve. Oni 100%
13
@LuisSalvano za to jak ty usłyszysz o Neymarze od tych samych mediów to mało kupy nie zrobisz.
8
@LuisSalvano Gracze Juventusu zrzekli się całej pensji,więc nie jest to największa obniżka.Tak piszę, żeby cię wyprowadzić z błędu.
0
@dominik127pl Ok, dzięki za poprawkę :) Zatem największe brawa należą się Juve i Barcy.
10
@NaFazieHitman gość ma czelność umoralniać innych, a sam dostaje spustu na każdy news na temat Neymara. Także tego...
0
@NaFazieHitman Niby jakich mediów? Sport i MD jakiś czas temu napisali o Prawie Webstera, które tacy jak ty wyśmiali. Później pojawiły się oficjalne komunikaty, że Neymar będzie mógł z tego skorzystać, ale wówczas siedzieliście już cicho jak mysz pod miotłą.
Później Leo i Suarez w wywiadzie potwierdzili, że Neymar chce wrócić latem, a dla mnie oni są bardziej wiarygodni niż jakikolwiek dziennikarz.
1
@LuisSalvano tak jak niektorzy za wczesnie jechali po pilkaerzach tak samo Ty chwytasz sie newsow podawanych przez media w zakresie transferow zanim jest oficjalny komunikat. Jakby nie patrzec wieje hipokryzją.
0
@mekston Nie wypieram się tego. Tyle, że najbardziej wziąłem sobie do serca ten wysyp newsów dot. tego, że Bartomeu dogadał się z szejkiem podczas tej gali Fifa / Uefa w sprawie Neymara. Wtedy faktycznie potraktowałem to jak oficjalkę.