- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1055 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Kgorecki2500
13
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1055 Culés
0
Patrzac realnie na to co teraz zrobili pilkarze, to mozna powiedziec, ze bardzo piekne zachowanie z ich strony. Nie dosc, ze zgodzili sie na obnizenie wynagrodzenia, to do tego zrobili to w taki sposob, by pracownicy zarzadu dostali 100%. Piekne zachowanie, a oswiadczenie Messiego pokazalo, ze nadaje sie na kapitana. Widac, ze nie trzeba byc krzykaczem by byc kapitanem. Messi to jest przyklad I jak juz przemowi, to zawsze pieknie brzmi. Tez jak wspomnial o presji z zarzadu, to mam wrazenie, ze to sa te same osly co nie chca transferu Neymara i nalegaly na zwolnienie jednego z lepszych trenerow w historii klubu Valverde. To co chlop wygral z Barca I zrobil w ciagu ostatnich 3 lat, to jego. Wyciagnal to co najlepsze z tej druzyny. Ogolem to tez ta obnizka tworzy nam wieksze szanse na powrot Neymara, bo klub moze miec teraz wiecej pieniedzy na transfery w letnim okienku i mam nadzieje, ze dzieki temu Neymar wroci, jak feniks z popiolow I da nowa motywacje druzynie I zwiekszy szanse na wygranie trypletu.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rewolucja123 "nalegaly na zwolnienie jednego z lepszych trenerow w historii klubu Valverde."
No z tym to się nie zgodzę absolutnie, ale masz prawo do własnej opinii, więc ją uszanuje :-)
2
@Rewolucja123 no Messi super kapitan, ale jak przegrywamy na boisku to nic z tego kapitana nie ma XD
1
@Rewolucja123 to ten sam Neymar z którym w składzie wygraliśmy 1 LM? Budując skład z gwiazdeczek jeszcze długo nie będziemy kolejnego pucharu LM oglądać, no chyba że liczy się oglądanie sprzed TV.
5
@Rewolucja123 a ten znów o cudownym Erneście.
0
@Dzemix111 A jak wygrywamy, to takich jak ty nie ma.
0
@Kurkmen Skoro nie wierzysz, to nie komentuj. Ja wierze w jego powrot I to, ze z nim wygramy LM.
0
@Rewolucja123 Brawo! Nic dodać, nic ująć. Pozdrówki :)