La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

0

internet od orange strasznie dzis muli
tez tak macie czy to jakis problem u mnie

1

@kulek22 sprawdziłem speedtesta bo wróciłem do domu z roboty, hula aż miło. Może sąsiad się dolutował do światłowodu? :D

0

@kuz jak na razie radiowy mam czy jak to się tam nazywa
swiatłowód mają u mnie w sierpniu uruchomić podobno

0

@kulek22 A propo internetu z orange.. Też Ci tak parę razy dziennie wywala łącze na minutkę lub ciut więcej?

0

@WisniaKala tak zdarza się

0

@kulek22 U mnie to codziennie tak jest..

0

@kulek22 eee, to nic dziwnego jak radiówka. W tych czasach tylko kablowe łącze!

0

@kuz WIfI tragedia dzisiaj (zawsze śmigało ładnie)
podpiąłem pod kabel i mam 17,4Mb na pobieraniu 1.05Mb na wysyłaniu Ping 25ms

0

@kulek22 Jedna z przyczyn, jest zwiększony ruch w sieci, co przekłada się u niektórych na gorszą prędkość łącza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?