- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1643 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1643 Culés
3
Piękna i romantyczna historia... 50 twarzy Graya się chowa :D
https://i1.jbzd.com.pl/contents/2020/04/5nEqldRt6yhRKuG83yB1DQ91ICxE0hll.mp4
0
@IronSanHybrid Właśnie coś cicho się zrobiło o tych antyszczepionkowcach.
5
@IronSanHybrid Ciebie już głowa chyba boli od wrzucania tych linków. Niżej wstawiałeś to samo, podwójny spam.
1
@IronSanHybrid głowa Cie boli? a może ty masz gorączke?
1
@xofcbxo Dziękuję Pani za informację już edytowałem. Jeśli Pani przeszkadzają moje linki to radzę przestać się mazać w co drugim wpisie o jbzd, a po prostu mnie zablokować. Przepraszam, że zająłem Pani jakże cenny dziś czas. Z wyrazami szacunku IronSanHybrid.
2
@IronSanHybrid Radzę zacząć normalnie żyć, a nie co drugi post wklejać linki albo pisać że się na zakupy poszło. Szkoda, że orderów tutaj nie dają za wykonanie tak trudnych czynności.
1
@xofcbxo Skąd Pani wie, że ja normalnie nie żyję ? Radzę zająć się swoim życiem, a nie płakaniem na forum internetowym. Pozdrawiam.
PS. Jest opcja ignoruj/blokuj i to nie jest opcja tylko dla kont premium.
2
@IronSanHybrid Ja nie płaczę, a po prostu używam czegoś takiego jak ironia, nie wiem czy znasz. Dalej wchodź tutaj w tyłek pewnym osobom.
Pozdrawiam ;)
1
@xofcbxo Słaba ta ironia bo albo płacz o moje jbzd, albo na to, że kolegów Ci pobanowali (z resztą słusznie jak ktoś wstawia sceny mordu). Proszę mnie zablokować. Pozdrawiam.
2
@IronSanHybrid Dobrze. Jeszcze dodam, że ten link mordu był z Twojego ukochanego jbzd. Jakbyś miał psychę to też byś wchodził na harda, a nie tylko na główną. Kończę dyskusję. Ukłony
1
@xofcbxo a ja myślałem, że z sadistica. Zdradzę Ci sekret, że jeśli coś jest na JBZD to nie znaczy, że może znaleźć się na LR. Od tego mamy mózg by z niego korzystać proszę Pani. Kurtyna.