La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1800 Culés

2

Jak czesto mezczyzni mysla o swoich bylych dziewczynach? Zlapalam sie na tym ze mysle o swoim bylym chlopaku juz 10 rok. Czy mezczyzni miewają taki sentyment? Czy raczej dosyc szybko zapominaja o swoich bylych?

0

@AnnaMarianna Nawet nie strasz z tym 10 rokiem....

0

@matirix20 Hmmm... Nie zeby jakos namietnie/teskniaco. Poprostu moje mysli czasami wedruja w jego kierunku :/.

2

@AnnaMarianna jak się ma aktualną to się nie pamięta tamtej:P

1

@AnnaMarianna Zależy od mężczyzny, ja na przykład się trochę za bardzo przywiązuje i mam podobnie jak ty, że jestem w stanie myśleć o niej lata po tym co było.

0

@NaFazieHitman Wcale? To dobrze slyszec.

0

@Gonzo_VeB1899 Nawet jak sie jest z nowa i jest z nia dobrze?

1

@AnnaMarianna Wtedy też, ale o wieleee rzadziej, i wtedy to jest raczej porównywanie do obecnego związku. Uciążliwe to jest na maksa ://

0

@Gonzo_VeB1899 Jak jest sie w nowym zwiazku i jest zle to idealizuje sie byla dziewczyne?

konto usunięte

0

@AnnaMarianna pare miesięcy myślałem o mojej byłej potem na szczęście mi przeszło:)

0

@AnnaMarianna przeeeesaaada. Ja czasami wspominałam rok po zakończeniu całkowitego kontaktu. Czasami jak się na fb pojawił czy coś. Teraz 3 lata w nowym związku i jakoś mi to lotto

0

@AnnaMarianna Może nie w tym sensie. Po prostu nachodzą mnie myśli jak było z poprzednią a jak jest teraz, nie umiem zbytnio wytłumaczyć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?