La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

1

Ten cały hejtpark pokazuje zaślepienie fanów.
Pierwszy prawdziwy hejt (w dodatku pokaz klasy i inteligencji hejtującego) i już Borek mówi "JA SIĘ NIE BAWIĘ :( " Fani bronią Matiego, bronią formuły programu i zadowoleni. Nie widzą, że od początku się ich oszukuje.

konto usunięte

1

@Piotr89Sand no ktoś tam w jednym programie fajnie powiedział że to jest hejtpark bo Stanowski hejtuje dzwoniących :-D

konto usunięte

0

@Avada Kedavra Kiedyś włączyłem z ciekawości i to takie milusie pytania i gadki Borka były i jego typowe wymądrzanie się. Taki ciąg słów, które w ogólnym rozrachunku nie mają znaczenia i sensu, ale w oczach głupich, robią z niego mądrego. :D Merytorycznie, srycznie, tutaj użyje jakiegoś zwrotu, wstawi gadkę menedżerską, poprze to jakimś swoim powiedzonkiem ("pomyliłeś odwagę z odważnikiem") i już robią z niego profesora piłki.

1

@Piotr89Sand Tak to jest, Borek się tam śmieje pod nosem jak ktoś zadzwoni, powie do dzbana Stanowskiego, że jest zakolakiem czy przydupasem Bońka albo Leśnego, a pierwszy telefon z hejtem na niego i leci jak dziecko do mamy i mówi, że się nie bawi :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?