La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1241 Culés

1

Morrison vs Uso vs Kofi w Triple Threat Ladder Matchu o pasy!
To będzie show stealer! ♥


konto usunięte

0

@zadafcb Już się tak WWE nie interesuję jak kiedyś, ale Morrison to był mój ulubiony wresler. ;p

konto usunięte

0

@Hiacynk Morrisona to ponad 8 lat nie było w WWE :P

konto usunięte

0

@Kajtek77 No to właśnie z 10 lat temu tak jakoś bardziej się tym wszystkim interesowałem. Teraz już o w sumie to w ogóle nie śledzę.

konto usunięte

1

@zadafcb straszna slabizna w ostanich latach. Naprawde glownie Lesner jeszcze trzymal poziom show sprzed kilku lat.
Reszta nowych gwiazd i pomysly na nich to porażka.

konto usunięte

0

@FDJ Booking Lesnara też jest/był zły. Zamiast promować nowe, ciągle on jest w centrum uwagi.

konto usunięte

1

@Kajtek77 chodzi mi o poziom i pomysl na postac ze dobrze sie to oglada. Rolins, ten z ciosem supermena tez porażka kingston to polka nizej niz Undertaker Triple H, Stone Cold, Orton, Jericho czy Cena kilka lat temu jak robili show a WWE mialo pomysl na dobre store line. Teraz nuuudy i bohaterowie bez charyzmy zeby to rozkręcić

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?