- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1039 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
TR3YWAY
0
Pojechałem sobie wieczorem po lody. Zahaczyłem o najbliższe miasto, coś dużo ludzi na... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1039 Culés
2
Liga Mistrzów 2009/2010:
Grupa A:
1. Girondins Bordeaux, 9:2, 16 pkt,
2. Bayern Monachium, 9:5, 10 pkt,
3. Juventus FC, 4:7, 8pkt,
4. Maccabi Hajfa, 0:8, 0pkt,
Grupa E:
1. ACF Fiorentina, 14:7, 15 pkt,
2. Olympique Lyon, 12:3, 13 pkt,
3. Liverpool FC, 5:7, 7 pkt,
4. Debreceni VSC, 5:19, 0 pkt.
Kurczę, ale się pozmieniało. Teraz taki układ w grupach byłby praktycznie niemożliwy.
0
@Hiacynk Fiorentina i Bordeaux chyba nawet daleko zaszły w tamtej edycji
1
@Hiacynk poczatek 21 wieku Leeds z kozakami w skladzie a od dawna champonship. W tym roku mieli szanse na awans
1
@Prezes_sycylijczyk Bordeaux ćwierćfinał, odpadli z Lyonem. W 1/8 pokonali Olympiakos 3:1 w dwumeczu.
Fiorentina w 1/8 finału grała z Bayernem. Na wyjeździe przegrała 1:2, a u siebie wygrała 3:2 i to niemiecki zespół przeszedł dalej. Chociaż gol Robbena był zdobyty nieprawidłowo, bo Holender znajdował się na spalonym. No, ale to było ponad 10 lat temu, era bez VARU... Kto wie, gdyby był Var, to raczej Viola by przeszła dalej. Niemniej jednak 4:4 w dwumeczu z późniejszym finalistą pokazuje, jaka Fiorentina była silna jeszcze nie tak dawno temu.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hiacynk Bordeaux ❤️ Cóż za ekipa to była
1
@Hiacynk
Lyon w 1/2 LM to vyla sensacyjna edycja podobnie jak 03-04 z finalem Porto-Monaco 3-0
0
@zadafcb To prawda. Jakiś czas temu sobie prześwietliłem te mecze zespołów, które teraz są po prostu średnie, to francuski zespół grał bardzo ładny futbol. Fiorentina również. Tęskno.
@AmigoBlancos Tak, tak, wiem. Jednak zaciekawiło mnie to Bordeaux. W takiej grupie 16 pkt to nie mógł być przypadek. Chociaż Juventus w tamtych czasach to z Lechem remisował, ale Bayern - późniejszy finalista? Dziwnie.
0
@Hiacynk i zobacz. Obie te drużyny odpadły z drużynami z 2 miejsca. Bordeaux z drużyna z grupy Fiorentiny, a Fiorentina z drużyna z grupy „Bordo” :D