La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1039 Culés

konto usunięte

2

Liga Mistrzów 2009/2010:

Grupa A:
1. Girondins Bordeaux, 9:2, 16 pkt,
2. Bayern Monachium, 9:5, 10 pkt,
3. Juventus FC, 4:7, 8pkt,
4. Maccabi Hajfa, 0:8, 0pkt,

Grupa E:
1. ACF Fiorentina, 14:7, 15 pkt,
2. Olympique Lyon, 12:3, 13 pkt,
3. Liverpool FC, 5:7, 7 pkt,
4. Debreceni VSC, 5:19, 0 pkt.

Kurczę, ale się pozmieniało. Teraz taki układ w grupach byłby praktycznie niemożliwy.

konto usunięte

0

@Hiacynk Fiorentina i Bordeaux chyba nawet daleko zaszły w tamtej edycji

konto usunięte

1

@Hiacynk poczatek 21 wieku Leeds z kozakami w skladzie a od dawna champonship. W tym roku mieli szanse na awans

konto usunięte

1

@Prezes_sycylijczyk Bordeaux ćwierćfinał, odpadli z Lyonem. W 1/8 pokonali Olympiakos 3:1 w dwumeczu.

Fiorentina w 1/8 finału grała z Bayernem. Na wyjeździe przegrała 1:2, a u siebie wygrała 3:2 i to niemiecki zespół przeszedł dalej. Chociaż gol Robbena był zdobyty nieprawidłowo, bo Holender znajdował się na spalonym. No, ale to było ponad 10 lat temu, era bez VARU... Kto wie, gdyby był Var, to raczej Viola by przeszła dalej. Niemniej jednak 4:4 w dwumeczu z późniejszym finalistą pokazuje, jaka Fiorentina była silna jeszcze nie tak dawno temu.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hiacynk Bordeaux ❤️ Cóż za ekipa to była

1

@Hiacynk
Lyon w 1/2 LM to vyla sensacyjna edycja podobnie jak 03-04 z finalem Porto-Monaco 3-0

konto usunięte

0

@zadafcb To prawda. Jakiś czas temu sobie prześwietliłem te mecze zespołów, które teraz są po prostu średnie, to francuski zespół grał bardzo ładny futbol. Fiorentina również. Tęskno.
@AmigoBlancos Tak, tak, wiem. Jednak zaciekawiło mnie to Bordeaux. W takiej grupie 16 pkt to nie mógł być przypadek. Chociaż Juventus w tamtych czasach to z Lechem remisował, ale Bayern - późniejszy finalista? Dziwnie.

konto usunięte

0

@Hiacynk i zobacz. Obie te drużyny odpadły z drużynami z 2 miejsca. Bordeaux z drużyna z grupy Fiorentiny, a Fiorentina z drużyna z grupy „Bordo” :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?