La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

43

Christo Stoiczkow: "Przy meczach, które zostały już rozegrane, sprawiedliwe będzie jeśli liga zakończy się z obecną tabelą." [COPE]

0

@BarcaInfo swój chłop :))

konto usunięte

3

@BarcaInfo Ma rację. Te mistrzostwo Liverpoolowi się po prostu należy.

konto usunięte

0

@NeroTFP Jak każdej innej drużynie, która obecnie jest liderem w swojej lidze.

0

@BarcaInfo Polać mu

0

@LuisSalvano nie przesadzajmy :P u nas to akurat szczęście, że nie wstrzymano rozgrywek po El Clasico, a Liverpool prawie matematycznie przyklepał tego mistrza

2

@BarcaInfo Gdzie tu sprawiedliwość?Christo chyba leków nie brał

konto usunięte

1

@BarcaInfo To nie jest sprawiedliwe i tyle w temacie. Wszystko teoretycznie mogło się wydarzyć i Barcelona byłaby bez honoru gdyby przyjęła takie mistrzostwo. Powinni anulować sezon

0

@viscajasiek Oczywiście, Realowi powinni oddać.....tak by było najlepiej.

konto usunięte

3

@viscajasiek piszesz o sprawiedliwości a chcesz anulwoać sezon wtf, gdzieś tu sprawiedliwość dla drużyn które prawie cały sezon walczyły o grę w pucharach albo te które dostaną awans do pierwszej ligi? albo taki Espanyol który praktycznie spadnie do niższej ligi grałby w pucharach po anulowanym sezonie.
Sorry ale anulowanie sezonu jest najbardziej niesprawiedliwą opcję ze wszystkich możliwych

konto usunięte

0

@El Ronaldinho No I co z tego, że cośtam pracowali większość sezonu skoro kluczowa faza nie została rozegrana. To kto w takim razie powinien wygrać lm bez rozgrywania meczy? Tam też zespoły wkładały masę wysiłku. Jedyne rozsądne rozwiązanie to dogranie rozgrywek ale jak nie będzie to możliwe jedyna opcja to anulowanie
@Bagsik88 real I tak nie wygra mistrza nawet jak sezon anulują bo nawet w obecnej "dobrej formie" są za Barceloną najsłabszą od lat. W nowym sezonie nie mają szans

1

@viscajasiek jak nie jest?? majster dla Barcy i tyle.

1

@viscajasiek Barca przez większość sezonu była pierwsza, więc jak im przyznają tytuł to zasłużenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?