La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1809 Culés

10

"Rozdysponowano już blisko trzy miliony rękawiczek, blisko pół miliona litrów płynu dezynfekującego dla szpitali. Gotowe są zapasy na kolejne tygodnie. (...) Do Polski przyjechał transport 165 respiratorów z tysiąca zamówionych. Staramy się, jak widzicie, uprzedzać bieg wydarzeń. To dlatego tworzymy nowe miejsca na oddziałach zakaźnych, nowe oddziały zakaźne, to dlatego utworzonych zostało 20 szpitali jednoimiennych. Przygotowujemy się również na dłuższą walkę z epidemią i dlatego musimy odbudowywać nasz polski potencjał produkcyjny. To już się dzieje"- stwierdził premier.
3 czy 4 tydzień epidemii w kraju a Mateuszek pier...li coś o staraniach żeby uprzedzić bieg wydarzeń, o rękawiczkach i płynie dezyfekującym dla szpotali, o tym że to PO zrezygnowała ze wspólnych zamówień z UE. Kur....a to było w 2009 roku, co to ma do rzeczy. Mamy 2020 i jesteśmy w czarnej d... ale znów winna jest PO, tak się tłumaczy siusiumajtek a nie poważny polityk.

2

@Jordi10
PiS 10 lat po rządach Platformy nadal na Nich narzeka? Nowe, nie znałem...

konto usunięte

1

@Jordi10 tvp w wiadomościach jeszcze to podkoloryzuje i większość naszego społeczeństwa lyknie to że Polska świetnie sobie radzi:)

2

@Barca1992 I wszystkie babcie jutro w kolejkach przed sklepami "A słyszałaś Janinka, że to ten złodziej Tusk wyprzedał nasze maseczki tym imperialistom zachodnim?!"

6

@Bykunn Ta sytuacja zaczyna przypominać "Folwark Zwierzęcy", gdzie PIS to świnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?