- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1809 Culés
10
"Rozdysponowano już blisko trzy miliony rękawiczek, blisko pół miliona litrów płynu dezynfekującego dla szpitali. Gotowe są zapasy na kolejne tygodnie. (...) Do Polski przyjechał transport 165 respiratorów z tysiąca zamówionych. Staramy się, jak widzicie, uprzedzać bieg wydarzeń. To dlatego tworzymy nowe miejsca na oddziałach zakaźnych, nowe oddziały zakaźne, to dlatego utworzonych zostało 20 szpitali jednoimiennych. Przygotowujemy się również na dłuższą walkę z epidemią i dlatego musimy odbudowywać nasz polski potencjał produkcyjny. To już się dzieje"- stwierdził premier.
3 czy 4 tydzień epidemii w kraju a Mateuszek pier...li coś o staraniach żeby uprzedzić bieg wydarzeń, o rękawiczkach i płynie dezyfekującym dla szpotali, o tym że to PO zrezygnowała ze wspólnych zamówień z UE. Kur....a to było w 2009 roku, co to ma do rzeczy. Mamy 2020 i jesteśmy w czarnej d... ale znów winna jest PO, tak się tłumaczy siusiumajtek a nie poważny polityk.
2
@Jordi10
PiS 10 lat po rządach Platformy nadal na Nich narzeka? Nowe, nie znałem...
1
@Jordi10 tvp w wiadomościach jeszcze to podkoloryzuje i większość naszego społeczeństwa lyknie to że Polska świetnie sobie radzi:)
2
@Barca1992 I wszystkie babcie jutro w kolejkach przed sklepami "A słyszałaś Janinka, że to ten złodziej Tusk wyprzedał nasze maseczki tym imperialistom zachodnim?!"
6
@Bykunn Ta sytuacja zaczyna przypominać "Folwark Zwierzęcy", gdzie PIS to świnie.