- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 643 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 643 Culés
7
Cykl miłośnika książek (22)
Małgorzata Rogala – Dobra matka
W Lesie Kabackim zastrzelona zostaje młoda kobieta, matka kilkuletniej dziewczynki. Chwilę po tym ginie kolejna kobieta, również matka, również zastrzelona. W sieci cały czas dzieliły się swoją prywatnością oraz swoich dzieci. Każda z nich chwilę przed śmiercią otrzymała wiadomość „bądź dobrą matką”. Agata Górska i Sławek Tomczyk prowadzą śledztwo, które staje się skomplikowane oraz wielowątkowe. Przy okazji wychodzi wiele skrywanych tajemnic. Dodatkowo starsza aspirant Górska będzie musiała zmierzyć się z przeszłością.
Pomysł na książkę według mnie bardzo dobry i co trochę smutne możliwy. Wiele osób wrzuca do sieci wszystko nie zastanawiając się nad możliwymi konsekwencjami. Książki Pani Rogali czyta się błyskawicznie. Agata Górska i Sławek Tomczyk są zwykłymi policjantami, którzy odwalają swoją robotę, nie są pogrążeni w nałogach, nie dokonują niestworzonych rzeczy. Przez to „Dobra matka” jest bardzo realistycznym i genialnym kryminałem. Można poczuć związek z parą policjantów, akcja toczy się w Polsce, a konkretniej w stolicy, co też przybliża mnie do bohaterów. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się czegoś takiego. Oby kolejne przygody były równie udane, niech seria trwa jak najdłużej.
Oznaczeni: @shinthps, @Kajtek77, @Odesseiron, @SuperPatsonFCB, @WoJjTas, @JimMorrisonFCB, @VamosB, @Kompletny, @_wiktoria_, @gregory9609.
0
@student97r @Odesseiron to przepadł bez słowa z dnia na dzień już dawno temu. Jego telefon jest nieczynny, więc obawiam się, że coś się jemu stało. A biorąc pod uwagę, że on mieszka na swego rodzaju odludziu, to może nawet nikt nie wie o tym.
0
@student97r A polecisz mi jakąś książkę sci-fi?
1
@fcbarcafan19 Niestety nie, ponieważ nie jestem fanem tego gatunku. :)
0
@student97r A książkę przygodową?
1
@fcbarcafan19 "Wyspa skarbów", ale to pewnie czytałeś. Książki Simona Scarrowa z cyklu "Orły Imperium", tylko nie wiem czy to można zaliczyć pod literaturę przygodową. Takich typowo przygodowych też nie czytam. Najwięcej kryminałów, sensacyjnych i thrillerów. :)
2
@fcbarcafan19 Bierz Orły Imperium jak @student97r przykazał. Super cykl.
1
@student97r No dobra, to możesz polecić jakiś thriller? Lubię niepewność i szpiegowskie klimaty :)
1
@fcbarcafan19 "Imperium Akwitanii" Roberta Ludluma mnie zachwyciła. :) "Święty Psychol" Johana Theorina bardzo psychologiczny. "Bestia" Andersa Roslunda i Börge Hellströma. Książki Alex Kavy, "Dotyk zła" jest pierwsza, więc od niej radziłbym zacząć. :)