La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2155 Culés

0

Temat zainspirowany postem @Piotr89Sand
Czy poczekalibyscie z pojsciem do lozka do slubu gdyby kobieta tak chciala? I jak bardzo ma dla was znaczenie ilosc partnerow w przypadku wybranki na zone :)?

3

@AnnaMarianna Nie bo musiałbym czekać do nieokreślonej przyszłości, która nigdy nie nastąpi :D

3

@AnnaMarianna Czy bym poczekał ? to zależy. Ilość partnerów ? nie wiem czy taka informacja jest mi w ogóle potrzebna.

konto usunięte

19

@AnnaMarianna Oczywiście,trzeba zachować czystość do ślubu.Dziewczyna musi być dziewicą,tak mnie mama uczyła i zdania nie zmienię.Tylko niestety ciężko jest mi znaleźć taką dziewkę,wiadomo że takiej trzeba szukać w podstawówce.Ludziom jednak nie podoba się że zagaduje 14,15 latki przed szkołą, wyzywają mnie od pedofili.Nie ma lekko,ale się nie poddam.

1

@AnnaMarianna Abtrahując od tego, że nie jestem zwolennikiem formalizowania związków, to na pewno trudno jest mi to powiedzieć w momencie, gdzie nie jestem w takiej sytuacji i nie wiem jak bardzo dane uczucie by mnie było w stanie przekonać do rzeczy, które na dzień dzisiejszy wydają mi się wątpliwe. Myślę, że dziwnie byłoby mi trwać w nieskonsumowanym związku.

Ilość partnerów jakich miała wcześniej, jest dla mnie nieistotna, pod warunkiem, że nie było by to coś mega dziwnego w stylu 100.

0

@AnnaMarianna Odpowiem żartobliwie, nie bo kto kupuje samochód bez jazdy próbnej...

konto usunięte

2

@AnnaMarianna Jedynie gdyby była dziewicą. Inaczej po takim stwierdzeniu od razu bym ją rzucił.
Dla mnie ma spore. Powyżej 3 już nie rozpatruję w kwestii poważnego związku.

0

@AnnaMarianna seks tez jest bardzo wazna czescia zycia. Czekanie do slubu to abstrakcja, ale trzeba brac odpowiedzialnosc za ewentualna wpadkę itp. Ja np jesli kobieta miała by 5 partnerow do 30stki tez bym sie mocno zastanawiał co z nia nie tak.

0

@koksik2700 Ja uwazam ze niepowinno sie tego robic z kims z kim niebyloby sie gotowym na dziecko. Ale mezczyzni pewnie maja inaczej ;). (Nie wszyscy wiadomo)

0

@AnnaMarianna no ja akurat uważam tak samo. Jesli z kims jestem w zwiazku to traktuje to powaznie. I nie generalizuj tak czesto ;) bo tez moge napisać, ze jak"suka nie da, to pies nie wezmie, wiec kobiety to ****". Itp itd. ;)

1

@AnnaMarianna Nie dałbym rady czekać na seks do ślubu no chyba, że dałaby mi wolną rękę żebym mógł sypiac z innymi kobietami.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?