La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

1

8 kwietnia 1987
33 lata temu urodził się Royston Drenthe, jeden z największych niespełnionych talentów XXI wieku. Holender był zawodnikiem Realu Madryt w latach 2007–2012, jednak dwa sezony spędził na wypożyczeniach w Hérculesie i Evertonie. Obecnie kopie piłkę w Kozakken Boys, na trzecim poziomie rozgrywkowym w Holandii. Pamiętam tego gościa, który udawał Edgara Davidsa :D

Teraz będzie nieco bardziej serio
8 kwietnia 1987
33 lata temu Królewscy mierzyli się na Olympiastadion w Monachium z Bayernem. Niemcy szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie i właśnie wtedy wydarzyło się coś bardzo niespotykanego. Juanito podeptał Lothara Matthäusa, za co został wyrzucony z boiska. Później UEFA ukarała go zakazem gry w europejskich rozgrywkach na cztery kolejne lata, co poskutkowało jego odejściem. Spotkanie w Monachium Real przegrał ostatecznie 1:4 (w rewanżu wygrał 1:0 i odpadł z rozgrywek), a jedynego gola dla ekipy Beenhakkera strzelił Emilio Butragueño. Jako, że niedawno obchodziliśmy 28 rocznice tragicznej śmierci Juanito, to myśle, że warto przytoczyć tą historie.

1

@AmigoBlancos Drenthe to był niewypał. Pamiętam mecz z Barceloną i zmarnowanie setki (obroniona przez Valdesa).

1

@AmigoBlancos
Kozakken Boys fajna nazwa klubu XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?