- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 656 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 656 Culés
25
Mane: "Moja siostra, podobnie jak ja, urodziła się w domu, ponieważ w naszej wiosce nie było szpitala. To była bardzo smutna sytuacja dla wszystkich. Finansuję budowę szpitala, żeby dać ludziom nadzieję." [foxsoccer]
1
@BarcaInfo Będąc w Australii, kilka nocy nocowaliśmy na couchsurfingu u pewnej kobiety. To była 50kilkuletnia położna. Opowiadała nam, że będąc w Kenii poznała dwóch braci, którzy zbudowali szpital. Od momentu poznania ich, jeździ im pomagać przy porodach. Opowiedziała nam historie jak tamtejsze kobiety są bite w rodzimych "szpitalach" bo za słabo prą.
I historyjka ode mnie, będąc w wiosce Masajów w Kenii (byliśmy uprzedzeni o małych "prezentach") poszliśmy do szkoły... hmm budynku, gdzie dzieci uczyły się angielskiego. jakieś długopisy, piórniki, skarpetki, ale niestety też niektórzy mieli słodycze... widok dzieci, które od razy chciały lizać chupachupsy rozczulający. Problem w tym, że one nie wiedziały, że z lizaków zdejmuję się ten papierek.
Bida straszna... Takich Mane to tam powinno być setki...