La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 618 Culés

21

Zakaz zgromadzeń podobno jest :)
Ja rozumiem że to ważna data, ale mogliby chociaż założyć maseczki i rękawiczki...


1

@macio_944 niektórzy na cmentarz wejść nie mogą, a tutaj...

9

@macio_944 I potem siedź w domu jak widze tych wrzodów którzy robią co chcą.

konto usunięte

2

@macio_944 Równi i równiejsi. Jakbyś miał legitymacje członka tej jedynej słusznej partii to też byś mógł wszystko.

3

@macio_944 Mogliby chociaż... w ogóle przestać udawać, że to cokolwiek ich obchodzi. Tutaj znicz zapalą, a za chwilę wykorzystają tragedię w grze politycznej. Tfu.

2

@zadafcb @Kondziubarca @FranzMaurer @Danny Gaucho Ech Panowie... no nie jest dobrze. Trzeba się napić, bo na trzeźwo to nie przejdzie.

0

konto usunięte

1

@macio_944 ale to są zakłamani ....

konto usunięte

0

@macio_944 @zadafcb @Kondziubarca @FranzMaurer
Panowie, weźcie pod uwagę, że oni mają dla siebie i rodzin cały szpital świetnie zaopatrzony (bez względu na partię). Dlatego mogą bez strachu robić co chcą.
Z tego też powodu odradzam tego typu zachowań. Wy nie dostaniecie opieki na tym samym poziomie.

1

@Piotr89Sand Ale nikt tutaj nie mówi o tym, by naśladować. Tylko o tym, że są równi i równiejsi. Oczywiście prezes partii nigdy nie będzie równy z jakimś tam szeregowym obywatelem, ale przykład powinien iść z góry. Wprowadzamy zakaz zgromadzeń? To również się do tego stosujemy. Mówimy o działaniu rękawiczek, maseczek etc.? To również zakładamy. Wtedy jesteśmy wiarygodni. A nie to co widzimy powyżej, bo to jest po prostu nieodpowiednie.

konto usunięte

0

@macio_944 To przecież nic nowego. Marszałek Senatu z PO pojechał sobie na urlopik do Włoch, a potem bez objawów mu wykonali test. To samo u innego senatora, który "źle się poczuł".
Oni nie będą zważać na zasady, które sami ustanowili. Uważają, że są ponad prawem i wiele razy to już udowadniali.
Teraz opozycja skrytykuje władzę, potem władza opozycję i teatrzyk dalej pociągną. Pokłócą się dla tępego ludu, który obierze sobie stronę, a kasa nadal będzie płynąć do odpowiednich kieszeni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?