La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1432 Culés

3

Korwin - Mikke w wywiadzie dla Rzeczpospolitej przeszedł samego siebie:
"Lepiej jak ludzi zabije zaraza niż aborcja"...

konto usunięte

13

@tobiasson92 Właściwie to logiczne. Lepiej przeżyć jakikolwiek czas w tym świecie, niż nie mieć go wcale. A właściwie nie mieć nawet szansy na ten czas.

konto usunięte

3

@tobiasson92 Trzeba umieć rozumować co JKM mówi i w jaki sposób. Trzeba trochę pogłówkować i mieć trochę dystansu do tego co pan Janusz mówi. ;)

1

@koziar lepiej być nieświadomym, że można żyć i mieć jakieś życie niż żyć i je stracić.

1

@Klaudix Zależy jak się zdefiniuje życie i od kiedy ono powstaje. To problem filozoficzny, a nie medyczny.

konto usunięte

0

@Klaudix Nie zgadzam się.

1

@tobiasson92 I bardzo dobrze mówi tylko trzeba się nad tym zastanowić.

konto usunięte

0

@Koors haha dobre xD

0

@tobiasson92 problem z JKM jest taki, że większość ludzi go słucha, ale nie słyszy co chce chłop przekazać. Ewentualnie wyrywa się jedno zdanie z całej wypowiedzi i jest gównoburza.

Żeby nie było - p. Janusz potrafi dowalić do pieca.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?