La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

0

Kończe na plejaku dwójce władce pierscieni trzecia era i jestem w szoku jak te stare gierki wciągają.Grafika może nie jest jakaś wow ale fajny klimacik.Giera z 2004.
https://a.allegroimg.com/s1024/0c2f15/0e52834548b5a78ff0982ccc22b6

konto usunięte

0

@Encore PS2 najlepsza konsola.

0

@Kajtek77 Oj tak.Fajne giereczki były na nie.A jeszcze musze zacząc Batmana i Spider-Mana także bedzie co robić. :v

konto usunięte

2

1

@Kajtek77 Ta fifa street była i jest boska.Dobrze mi zawsze w nią szlo.Skill był.No a gta to klasyk klasyków :D

konto usunięte

0

@Encore Więcej tego miałem, nie tylko orginały ale i "wypalanki" :D

0

@Kajtek77 No ja tak samo.Dobrze jest sobie odświezyc te stare tytuły.Mimo że jestem klawiaturowiczem i lepiej mi sie gra na klawie to jakos na padzie daje rade :v

konto usunięte

1

@Kajtek77 Niedawno odświeżałem sobie starsze części Gta. Co prawda na PC, ale wciąż. Nigdy przedtem nie wbiłem 100% w 3 i Vice City, więc fajnie było zmierzyć się z klasykami.

1

@Misanthrope Ja tak samo zarówno w 3 i vice nie miałem 100,Jedynie w sa miałem :v W sumie tez mozna by odswiezyc sobie xd

konto usunięte

0

@Encore SA to gra dzieciństwa, więc tu było 100 i cała mapa praktycznie na pamięć. Jak już nie było co robić to próbowało się przelecieć hydrą przez krótkie tunele, nad jadącymi samochodami. :P

0

@Misanthrope No sidzej to legenda dziecinstwa :D

konto usunięte

1

@Misanthrope Pamiętam jak kupowałem GTA w takim skupie z grami i koniecznie chciałem pudełko z mapą :D

konto usunięte

1

@Encore No a drugie tyle czasu spędziłem w SAMPie. Przez długi czas grałem na serwerze stylizowanym na CoD. Mieliśmy nawet stronę z newsami, ogłoszeniami, forum ogólnym, forami klanowymi, itp, a w weekendy licznik graczy na serwerze dobijał nawet do 2 stów, więc pełna profeska. :P Byłem tam chyba jedynym zarejestrowanym na stronie Polakiem. Najfajniejsze było to, że stosunkowo mała ilość graczy w połączeniu z ogarniętymi adminami i modami skutkowała spoko atmosferą. Normalnie organizowano eventy i inne tego typu rzeczy, nikt nie ruszał nikomu matek, dało się nawet normalnie pogadać, mimo że praktycznie wszyscy byliśmy tam randomami zebranymi z całego świata.


W sumie, gdzieś od połowy posta pisałem go bardziej do siebie w ramach nostalgii, więc sorry, że się trochę rozpisałem :P

konto usunięte

1

@Misanthrope Piękne jest to, że mimo otaczających nas zewsząd nowych, schludnych graficznie gier, wciąż wracamy do tych starych, "niedopracowanych". Może graficznie wysiadają przy tych nowych, ale klimatu nie można im odmówić.

konto usunięte

1

@Kajtek77 Ja pamiętam, że prosiłem brata żeby wydrukował mi mapę i zaznaczałem na niej markerem znajdźki które już odkryłem. Co się człowiek nanurkował za tymi ostrygami...

konto usunięte

1

@Misanthrope Człowiek tak "na poważnie" podchodził do gier. Z jednej strony zabawa, ale z drugiej strony wyrachowanie i planowanie następnych posunięć. Ja do fify zawsze siadałem z notesikiem, gdzie były rozrysowane ustawienia, transfery itd. :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?