La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

17

Riqui Puig chce pozostać w Barcelonie w przyszłym sezonie, mimo dużej konkurencji. Klub uważa, że ​​wysłanie go na wypożyczenie może być lepszym rozwiązaniem dla młodego pomocnika, aby mógł się rozwijać. Opina Quique Setiéna będzie jednak kluczowa. [Sport]

2

@BarcaInfo Konkurencji? Prócz de Jonga i Busquetsa to Puig z każdym z reszty może rywalizować jak równy z równym...

Niech on zostanie i dostanie w końcu szansę bo skończy się jak z Thiago...

5

@FC1899Barca słabe porównanie, Thiago dostawał szansę i grał świetnie, nie wiedzieć czemu zarząd go pożegnał za grosze......

1

@Messibestplayerintheworld Wiadomo dlaczego. Thiago aktywowała się śmiesznie mała klauzula 20 mln euro z powodu nie rozegrania odpowiedniej ilości meczów ( spadek z 70 mln podajże ) bo nasi impotenci z zarządu o niej zapomnieli... Wtedy wkroczył Bayern i Pep z zapewnieniem ze u nich będzie miał pierwszy skład no i niedoceniony Thiago odszedł.

0

@FC1899Barca Dla mnie to jest niewiarygodne, że ktoś w takim klubie, zatrudnionym na stanowisku odpowiedzialnym za tego typu rzeczy po prostu....zapomniał o tym :] nie chce mi się w to wierzyć.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 W sumie nie pamiętam kulisów tego transferu, ale pozwolenie na odejście Thiago było moim zdaniem jednym z najgorszych błędów.

0

@Douglasinho Thiago chciał grać, a większość czasu siedział na ławce, postanowił odejść ze względu na swój rozwój, klauzule miał 90mln, ale nie rozegrał odpowiedniej ilości meczów jaka była zapisana w klauzuli kontraktu i cena spadła do 20mln. Nie wiem dokładnie ile musiał rozegrać spotkań.

0

@Messibestplayerintheworld klauzula bo tito się zaje**** w akcji i zapomniał dać mu grać

0

@Messibestplayerintheworld tak chyba nie do końca grał świetnie, przede wszystkim strasznie w kratke grał dopiero po 2-3 sezonach w Bayernie ustabilizował formę na dość dobrym poziomie

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Musiał rozegrać 60% meczów w sezonie więc nie mało, ale mecze z ławki też są chyba liczone. Mimo wszystko można to było rozegrać znacznie lepiej. Ja pamiętam, że byłem bardzo zły gdy Bayern wpłacił klauzule bo widziałem w nim przyszłość :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?