- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1505 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1505 Culés
17
Riqui Puig chce pozostać w Barcelonie w przyszłym sezonie, mimo dużej konkurencji. Klub uważa, że wysłanie go na wypożyczenie może być lepszym rozwiązaniem dla młodego pomocnika, aby mógł się rozwijać. Opina Quique Setiéna będzie jednak kluczowa. [Sport]
2
@BarcaInfo Konkurencji? Prócz de Jonga i Busquetsa to Puig z każdym z reszty może rywalizować jak równy z równym...
Niech on zostanie i dostanie w końcu szansę bo skończy się jak z Thiago...
5
@FC1899Barca słabe porównanie, Thiago dostawał szansę i grał świetnie, nie wiedzieć czemu zarząd go pożegnał za grosze......
1
@Messibestplayerintheworld Wiadomo dlaczego. Thiago aktywowała się śmiesznie mała klauzula 20 mln euro z powodu nie rozegrania odpowiedniej ilości meczów ( spadek z 70 mln podajże ) bo nasi impotenci z zarządu o niej zapomnieli... Wtedy wkroczył Bayern i Pep z zapewnieniem ze u nich będzie miał pierwszy skład no i niedoceniony Thiago odszedł.
0
@FC1899Barca Dla mnie to jest niewiarygodne, że ktoś w takim klubie, zatrudnionym na stanowisku odpowiedzialnym za tego typu rzeczy po prostu....zapomniał o tym :] nie chce mi się w to wierzyć.
0
@MesQueUnClub_87 W sumie nie pamiętam kulisów tego transferu, ale pozwolenie na odejście Thiago było moim zdaniem jednym z najgorszych błędów.
0
@Douglasinho Thiago chciał grać, a większość czasu siedział na ławce, postanowił odejść ze względu na swój rozwój, klauzule miał 90mln, ale nie rozegrał odpowiedniej ilości meczów jaka była zapisana w klauzuli kontraktu i cena spadła do 20mln. Nie wiem dokładnie ile musiał rozegrać spotkań.
0
@Messibestplayerintheworld klauzula bo tito się zaje**** w akcji i zapomniał dać mu grać
0
@Messibestplayerintheworld tak chyba nie do końca grał świetnie, przede wszystkim strasznie w kratke grał dopiero po 2-3 sezonach w Bayernie ustabilizował formę na dość dobrym poziomie
0
@MesQueUnClub_87 Musiał rozegrać 60% meczów w sezonie więc nie mało, ale mecze z ławki też są chyba liczone. Mimo wszystko można to było rozegrać znacznie lepiej. Ja pamiętam, że byłem bardzo zły gdy Bayern wpłacił klauzule bo widziałem w nim przyszłość :)