- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1747 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1747 Culés
13
Gdyby ktoś chciał się pobawić w "wydawanie" pieniędzy Billa Gates'a:
https://neal.fun/spend/
Trzeba się pomęczyć, by wydać chociaż 20%. Niesamowicie duża liczba.
10
@ViscaBarca123 Wydałem w 2 sekundy zamawiając 450000 Ferrari... phi łatwizna.
https://zapodaj.net/3bdf969baa7cd.png.html
9
@ViscaBarca123 Kupiłem całą ligę NBA teraz każę im grać w baseball :D
7
@IronSanHybrid W każdy dzień aż do śmierci jeździć nowym? Można? Można. :)
2
@ViscaBarca123 Ee tam, starczyło tylko na 1500 rakiet ;/
0
@ViscaBarca123 Nie mówiłem, że będę jeździł wszystkimi :) Miałem wydać i wydałem ^^
2
@Mr.Monteg https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/93024183_1461544500692941_9055798373063327744_n.png?_nc_cat=110&_nc_sid=b96e70&_nc_ohc=Pm6gBPsS9oIAX-dGrWL&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=637e4934d5e9094f30e9518218da4098&oe=5EBDE845
;-)
0
@ViscaBarca123 niewyobrażalna ilość pieniędzy. Nawet wyobrazić sobie tego nie potrafię.
7
@ViscaBarca123 Nie mogę kupić Neymara ...
9
@Prezes_sycylijczyk Całe szczęście. :)
0
@ViscaBarca123 https://external-frt3-2.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQAfopkgqvCKC1HE&url=https%3A%2F%2Fmedia1.tenor.co%2Fimages%2F2ece20a84674082deb24b9c12f4c33e7%2Ftenor.gif%3Fitemid%3D12457086&ext=gif&_nc_hash=AQC0-t-5jU3aRh6b
:))
0
@ViscaBarca123 mógłby się podzielić, mi się należą te pieniądze, jemu aż tyle nie potrzebne!
1
@IronSanHybrid W sumie to by oznaczało, że żyłbyś jeszcze ponad 1200 lat. :D
0
@ViscaBarca123 IZI MAX z drobniakami : https://zapodaj.net/d8f7ef87782ec.png.html