La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1461 Culés

0

Mam dwa pytania jak to z tą aborcją jest bo nie do końca rozumiem tych którzy chcą zaostrzenia prawa.
Jeśli ma wejść ustawa która zabrania usuwania ciąży ponieważ jest to morderstwo ale jeśli dochodzi do gwałtu to można usunąć i wtedy to już nie jest morderstwo?
Drugie pytanie- zakladamy że przy gwalcie również nie można usunąć, to czy gwałciciel może starać się po odbyciu kary więzienia o prawa rodzicielski.
Wiem że drugie pytanie jest komiczne ale z punktu prawa jak to wygląda?

konto usunięte

0

@jaras121 Nie ma wyjść żadna ustawa, która ma zakazać całkowicie aborcji. Chodzi o projekt, który wyklucza jeden z trzech przypadków możliwości usunięcia ciąży - jeśli płód będzie ciężko i nieodwracalnie uszkodzony bądź dziecko będzie narażone na nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu.

konto usunięte

0

@jaras121 Ustawa pozwala na dokonanie aborcji w przypadku zagrożenia życia matki i w sytuacji gdy do zapłodnienia doszło przy gwałcie.

1

@xofcbxo Ja rozumiem ale głównym argumentem aby wszedł ten jeden przypadek jest to że jest to morderstwo,a więc przy gwalcie również jest to morderstwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?