La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1090 Culés

0

Samsung x360, komputer z jakiegoś powodu stracił SO, ale nieważne. Komp fizycznie ma 6gb ramu, ( jedna kość 2, druga 4). Sterowniki do tego lapka ze strony samsunga są do win 7 32bit, win xp i vista. Te systemy w wersji 32 bit obsługują max 4gb ramu, a znowu jeśli zainstaluję wersje x64 to nie mam żadnych sterowników do tego. Gdzie tu sens, gdzie logika?

0

@pikass14 Gdzie jest logika w używaniu takich starych, nie wspieranych już systemów? :D

0

@Bykunn 7 nie chciała się zainstalować, już przy wyborze partycji do instalacji był błąd "instalator nie mógł utworzyć nowej partycji systemowej" i dupa, xp poszedł bez problemu :D

0

@pikass14 No ale to nie dziw się, że nie masz do tego sterowników czy aktualizacji :/ Te systemy nie są już wspierane przez Microsoft :/ Rozumiem chęć ich używania bo były bardzo fajne, ale nie da się tego już bezpiecznie robić

0

@Bykunn no tak, ale w takim razie po co w ty kompie 6gb ramu, skoro może wykorzystać tylko 4? :D

0

@pikass14 No bez sensu :D A te parametry są, że tak powiem "od nowości"?

1

@Bykunn nie wiem, widziałem że przede mną ktoś już w nim grzebał, ale to nie mój komp, dostałem go do "uratowania" :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?