- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1747 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1747 Culés
27
Ktoś wrzucał kotki, to ja podzielę się naszym psiakiem. Zdjęcie oczywiście autorstwa mojej żony, bo sam jestem antytalenciem fotograficznym.
https://ibb.co/Xz50phB
4
@NeroTFP Ale kozak. Wygląda jak z gry.
2
@Danny Gaucho Dziękujemy, Panie Jasonie!
3
@NeroTFP A jaka to rasa?
3
@NeroTFP Piękny psiak zazdro
5
@fcbarcafan19 Żadna. To zwykły kundelek, adoptowany jako szczeniak.
@kerouac Piękne dzięki!
1
@NeroTFP Super :) Jak ja marzę o psiaku... Na razie muszę się zadowolić kotem
0
@Bykunn Polecam. Nie wyobrażam sobie życia bez psa. Początki są trudne. Trochę nerwów w postaci zjedzonych butów i mebli, ale wiadomo, wszystko to mija :D
0
@NeroTFP A macie go w mieszkaniu czy w domu? Bo ja np chciałbym mieć dużego psa, pewnie nie rasowego tylko adoptowanego, ale jednak dużego i boję się że w otwartym mieszkaniu 60m będzie mu ciasno i nudno (szczególnie że zdarza nam się obojgu być poza domem po 10 godzin w pracy :/)