La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

0

Jak myślicie, dlaczego Cristiano Ronaldo nigdy nie strzelił (i chyba już nigdy nie strzeli) hattricka przeciwko Barcelonie?

Zapraszam do dyskusji :)

konto usunięte

1

@Kapitan hawk nie wykorzystywał wszystkich okazji :v

konto usunięte

0

@Kapitan hawk bo zamiast zajmować się pojedynczymi meczami wolał wygrać 4lm w 5lat:)

2

@Kapitan hawk Zapytałem go, alee chyba sam nie wie.. :P https://streamable.com/4iyr46

konto usunięte

3

@Kapitan hawk Bo nigdy nie był na poziomie Messiego i nie będzie. Messi 3 gole Realowi strzelał na luzie ;) I nie muszę mówić w jakim wieku :D

2

@Kapitan hawk Wydaje mi się, że znam odpowiedź na to pytanie. Otóż myślę, że powodem tego jest to, że nigdy nie strzelił 3 bramek w jednym meczu przeciwko Barcelonie.

3

@Barca1992 ale to nie on wygrał, tylko drużyna, w której grał. A to różnica.

konto usunięte

5

@Kapitan hawk Bo mecze były za krótkie :)

0

@Jacu327 Coś w tym jest ;) ale tak na serio?

konto usunięte

1

@Janiama Za słaby był, nie oszukujmy się ;)

1

@Kapitan hawk No cóż ja Ci mogę powiedzieć... Nie można mieć w życiu wszystkiego :)

0

@BarcaInfo Myślałem, że wkleiłeś wideo, jak Ronaldo zabiera dziennikarzowi mikrofon i wrzuca go do wody. :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?