- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
0
Jak myślicie, dlaczego Cristiano Ronaldo nigdy nie strzelił (i chyba już nigdy nie strzeli) hattricka przeciwko Barcelonie?
Zapraszam do dyskusji :)
1
@Kapitan hawk nie wykorzystywał wszystkich okazji :v
0
@Kapitan hawk bo zamiast zajmować się pojedynczymi meczami wolał wygrać 4lm w 5lat:)
2
@Kapitan hawk Zapytałem go, alee chyba sam nie wie.. :P https://streamable.com/4iyr46
3
@Kapitan hawk Bo nigdy nie był na poziomie Messiego i nie będzie. Messi 3 gole Realowi strzelał na luzie ;) I nie muszę mówić w jakim wieku :D
2
@Kapitan hawk Wydaje mi się, że znam odpowiedź na to pytanie. Otóż myślę, że powodem tego jest to, że nigdy nie strzelił 3 bramek w jednym meczu przeciwko Barcelonie.
3
@Barca1992 ale to nie on wygrał, tylko drużyna, w której grał. A to różnica.
5
@Kapitan hawk Bo mecze były za krótkie :)
0
@Jacu327 Coś w tym jest ;) ale tak na serio?
1
@Janiama Za słaby był, nie oszukujmy się ;)
1
@Kapitan hawk No cóż ja Ci mogę powiedzieć... Nie można mieć w życiu wszystkiego :)
0
@BarcaInfo Myślałem, że wkleiłeś wideo, jak Ronaldo zabiera dziennikarzowi mikrofon i wrzuca go do wody. :D