- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
31
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
9
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
2
Barcelona będzie prawdopodobnie zmuszona poprosić piłkarzy do zastosowania długoterminowych obniżek wynagrodzeń, nawet w następnym sezonie. Szacuje się, że budżet klubu na następny sezon spadnie o około 200 milionów euro w stosunku do zatwierdzonego budżetu na ten sezon w wysokości 1 miliarda euro. [Moises Llorens/Samuel Marsden]
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@BarcaInfo Jedna zaleta kiepskiej sytuacji finansowej - nie przyjdzie Neymar.
3
@NeroTFP I jeszcze mniejsza szansą na Lautaro.
4
@NeroTFP Przy kiepskiej sytuacji finansowej nie ma żadnych zalet, a transfer Neymara byłby dużym wzmocnieniem naszej kadry.
3
@NeroTFP a tam, zaraz przyjdzie taki jeden i Ci policzy kogo opchniemy za ile i gdzie i kogo wymienimy i ze nie jesteś księgowym klubu to nie pisz głupot :d
1
@BarcaInfo No nie wiem, czy byłoby to wzmocnienie naszej kadry. W ostatnich latach Neymar to piłkarz, którzy minimum 20 spotkań jest wyłączony poprzez kontuzje, a do tego praktycznie nigdy nie jest gotowy na fazę pucharową Ligi Mistrzów. Ostatnie lata Neymar to piłkarz wyłącznie na ligę i fazę grupową LM (a tu też niekoniecznie).
Przez trzy sezony fazy pucharowej Ligi Mistrzów, aż dwukrotnie nie mógł pomóc swojej drużynie, gdy ta grała w fazie pucharowej Ligi Mistrzów. Ten sezon był wyjąkiem, pierwszym od trzech lat. Grał przede wszystkim w lidze.
Przy takiej pensji to dla mnie zbędny wydatek. Na zwykłe rozgrywki ligowe wystarczy ktokolwiek inny, tańszy.
0
@NeroTFP Nikt nie przyjdzie, a to już jest problem. Mamy co najmniej 2 pozycje do wzmocnienia na już