La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1119 Culés

0

Gdyby tak w Polsce była technokracja to kogo widzielibyście jako rządzących?

konto usunięte

3

konto usunięte

5

@domin682 Specjalistów Wszech Nauk Z Uniwersytetu La Rambla

2

@Avada Kedavra Miło mi zostaniesz moim ministrem do spraw Hejtu :D

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Jak ściągniesz Elona to spełni się sen Polaka o gwiazdach: Bolzga Może Na Kosmos!11

0

@Avada Kedavra @IAmBackCules @IronSanHybrid czyli beka. Wszyscy wolą narzekać a wskazać kogoś mądrego na jakieś stanowisko ciężko albo się nie chce. I tak to właśnie streściliście sytuację w Polsce

0

@domin682 No, ale co można napisać? Uważam, że prawem powinni zajmować się prawnicy, zdrowiem lekarze itd. Wszystko jednak zależy od konkretnych osób, a więc ciężko gdybać. Przede wszystkim oczekuję od władzy przestrzegania prawa, zasad i procedur.

0

@IronSanHybrid był śp Religa no i nie wiem w sumie co on tam zrobił. Prawnikiem też jest Giertych i chciał byś go jako ministra? Najważniejsza sprawa dla każdego Polaka ministerstwo finansów: Balcerowicz, Belka, Mentzen, Gwiazdowski, Morawiecki, Rostowski?

0

@domin682 Przecież napisałem Ci, że wszystko zależy od konkretnych osób. Giertych nie był Ministrem Sprawiedliwości przecież. Co Do MF to dlaczego wybierać z tych przez Ciebie podanych? Z pewnością mamy w PL świetnych fachowców (i pewnie dlatego też nie pchają się do polityki).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?