La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

7

Na razie mamy bardzo dobry plan otwierania gospodarki: otworzyliśmy już parki i lasy, a po majówce otworzymy orliki i korty tenisowe ;)

2

@tobiasson92 wydaje mi się, że za chwilę zachowania ludzi zaczną kształtować decyzje rządu. A jak już Duda zostanie wybrany, to proces otwarcia jeszcze bardziej przyspieszy.

4

@Przemek2323 Dla przedsiębiorców ważniejsze jest podanie kiedy i na jakich warunkach, a tutaj tego nie ma. Dzięki temu mogą się przygotować i ułożyć jakąś strategię biznesową.

konto usunięte

1

@tobiasson92 no przecież masz podane orliki od maja 6 osób:p jest kiedy ? Jest ja jakich warunkach ?:D

1

@tobiasson92 narzekasz i narzekasz. Sytuacja jest niecodzienna i koronawirus nie podaje daty kiedy odpuści. Sam na tym całym syfie tracę, bo nie mogę zarabiać, ale krytykowanie wszystkiego jest o kant pupy. Bo w Czechach to, w Szwecji to, a w WB i Włoszech to. Jestesmy w Polsce i też mamy inne możliwości. Bez żadnej pandemii służba zdrowia jest niewydolna, a jak te wszystkie barany zaczną tłoczyć się w galeriach, to dopiero będzie jazda

I nie, nie jestem za pisem i bym ich wszystkich pozamykał w więzieniach. Tylko takie narzekanie nic nie daje i cały czas są tu same afery

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?