- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
0
Jak myślicie kto na koniec kariery będzie mial więcej goli Lewy czy Suarez? Dokładnych danych nie znam i nie chce mi się za bardzo szukać ale pamiętam że Suarez ma może max 10 goli więcej a i wiek maja zbliżony do siebie, trzeba też wziąć to pod uwagę że na ten moment to Lewy tych goli strzela więcej i pytanie czy utrzyma podobny poziom, Suarez też swoje strzela ale u niego mimo wsystko widać tendencje spadkową, ja stawiam że Lewy na koniec będzie przed nim
1
@Dziki15 Lewy jest prawie cały czas w formie, strzela regularnie. Suarez częściej ma wahania formy, Stawiam na Lewego.
0
@Dziki15 Przecież przed chwilą wrzucałem Ci link ^^. Suarez ma o 3 gole więcej w tej chwili.
0
@Dziki15 Ktoś niżej wklejał linka z Wikipedii i tam były 2/3 gole. Stawiam na Lewego, ponieważ ma sezon/dwa więcej grania od Suareza oraz u niego jest tendencja Ibrahimovica - z wiekiem coraz lepszy, a u Luisa na odwrót.
0
@puyol_presidend5 To prawda, myślę że warto wziąć pod uwagę to ile sezonów będą grali jeszcze na najwyższym poziomie w Europie, bo jak pójdą po skończeniu kariery w swoich aktualnych klubach do jakiegoś klubu z MLS dla przykładu to tam na pewno o strezelanie będzie im łatwiej, tak czy siak to na oenwo będzie ciekawa rywalizacja i myślę że Ibre mogą przegonic