La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1860 Culés

0

Znalazłem na fb mojej dzielnicy takie pytanie (wątpliwość). Kiedy czytam takie posty to wydaje mi się długo będziemy wychodzić z tego obłędu..

Mam pytanie, co sądzicie o jedzeniu z dostawą do domu w czasie pandemii? Trochę się wystraszyłam czy się nie zarażę przez to.... zamówiłam pizzę w "Trattoria Rucola" bo napisali na lokalu, że mają bezpieczne dostawy. Niestety kurier nie miał ani maseczki ani rękawiczek, pizza była tylko w zwykłym pudełku, niczym nie zabezpieczona. Co prawda była pyszna i ciepła ???? ale strach pomyśleć czy kucharz miał maseczkę skoro kurier nie ? Jak to jest z tymi bezpiecznymi dostawami jedzenia? *ps. Zdjęcie poglądowe/przypadkowe

konto usunięte

0

@payn100 Jak będziesz miał pecha to i meteoryt na Ciebie spadnie.

0

@marcin000019 a to w nawiązaniu do czego?

konto usunięte

1

@payn100 No nie wiem, myślisz, że przypadkowo tak napisałem?

0

@marcin000019 ale jak to się ma do mojej krytyki tego co znalazłem?

konto usunięte

1

@payn100 Trochę się wystraszyłeś, czy nie będziesz chory przez to jak sam piszesz.. To Ci napisałem, że jak będziesz pecha to i okno otworzysz sąsiad kichnie zawieje do Ciebie i gotowe. Mam Ci zacytować czy jak xD

konto usunięte

0

@payn100 Koledze chyba chodzi o to, że jak masz się zarazić to się zarazisz.

0

@tristan87 przecież ja właśnie krytykuje takie paniczne zachowania, sam się nie obawiam zarażenia, nawet mam nadzieję że już to przeszedłem. Więc czego się wystraszyłem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?