- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1348 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1348 Culés
0
Napisałbym coś odnośnie tego, że dziś mają oficjalnie zakończyć sezon we Francji, ale wiem, że znów się zrobi wielka dyskusja. O co chodzi? Kto jest bystry i orientuje się w temacie ten wie.
0
@LuisSalvano Ja nie wiem o co chodzi,napiszesz?Po prostu skończą sezon i tyle,naprawdę nie wiem na co Ty liczysz.
38
@LuisSalvano Luis kocham Cię, nic mi tak humoru nie robi jak te Twoje posty xDDDD
14
@LuisSalvano Kończą sezon bo Neymar odchodzi do Barcelony a bez niego można zaorać te nudną lige? Tak?
0
@MichVeB Tak, jeżeli w ciągu godziny nikt nie odgadnie, o co konkretnie mi chodzi.
0
@Striker Niestety pudło.
2
@TheNekro94 Cieszę się, pozdrówki i miłego dnia :)
0
@LuisSalvano A możesz po 5 minutach?
0
@LuisSalvano Prawo Webstera
2
@MichVeB Na atencję.
1
@Cwaniak4 Te całe prawo Webstera to chyba największa bujda prawnicza w piłce
0
@Cwaniak4 Brawo! Krótko, zwięźle i bez zbędnego pierdzielenia, jak osoby, które odezwały się przed i po Tobie.
0
@MichVeB Już kolega niżej odgadł. Bierz przykład.
3
@LuisSalvano Wiaodmo, prawo webstera. BTW, twoje posty strasznie mi humor zawsze poprawiają XD
0
@Szicek10 Już któraś osoba mi to pisze. Kurde, czuję się jak ci artyści, którzy otrzymują od fanów wiadomości typu: "Dzięki Tobie powrócił mi humor", "Dzięki twojej muzyce znów czuję się szczęśliwy" :D
0
@LuisSalvano no więc xddd
13
@Szicek10 Mi też, wczoraj padłem jak napisał, że może Luis i Leo sie doloza po 5mln do transferu xD
Komentarz usunięty
1
@ronni37 To nawet nie chodzi już o 5 baniek. Chodzi o to, że w wywiadzie potwierdzili, że Ney chce przyjść :)
0
@Szicek10 Dokładnie, ale typ niestety nie kuma.
0
@ronni37 Gościu, prosiłem cię wczoraj. Weź zmień to swoje profilowe.