La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1428 Culés

20

Quique Setién ma pełne zaufanie do Ousmane Dembélé. Francuz nie będzie brany pod uwagę w żadnym planie transferowym.
[MD]

konto usunięte

7

4

@Messibestplayerintheworld No to pozostaje modlitwa żeby dopisało zdrowie i nie wypadł znowu na L4 na kolejne 3/4 sezonu...

konto usunięte

1

@Messibestplayerintheworld Czekam na przyszły sezon i zobaczymy, czy ci, którzy wypisują "bardzo dobrze" będą tak samo się cieszyć np. w listopadzie ;)

konto usunięte

2

@tristan87 I Cyk już kogoś zabolało
Btw Bardzo dobrze

konto usunięte

7

@LuisSalvano I tak nie pozyskamy Neymara i tak.

0

@Messibestplayerintheworld Solidnie sobie na nie zapracował...;)

1

@Messibestplayerintheworld Nie pierwszy raz widać, że Barcelona nie uczy się na błędach.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Ale czy ja coś o Neymarze napisałem? Abstrahując totalnie od transferu Neymara. Dembele to jeden z najgorszych transferów jakich dokonaliśmy. Gość non stop jest połamany, łamie się nawet jeżeli nie gra. Do tego zgarnia kupę siana. Za rok jego wartość będzie malutka, ponieważ zostanie jemu rok kontraktu.

Bez względu na to, czy miałby przyjść Ney, czy inny LS, to z Dembele powinniśmy się pożegnać. Już lepiej jak najwięcej szans dawać Fatiemu.

konto usunięte

1

@LuisSalvano Nikt nie przewidział tego że facet tak zacznie się łamać, gdy grał to potrafił dać liczby, nawet miał okresy gdzie faktycznie grał świetnie jak do tego feralnego meczu z Levante kiedy doznał na dłuższy czas kontuzji w sezonie 18/19 a teraz i tak go nie sprzedasz bo kto chce gracza który ma ciągle jakiś uraz, musiałby być niezłym ryzykantem, ale zostawić go i tak w sumie należy bo nie mamy obecnie takiego skrzydłowego który samym dryblingiem potrafi poruszyć atak Barcy prócz Messiego i może przestanie się wreszcie łamać, ale zobaczymy.

0

@Messibestplayerintheworld dramat, tego gościa w tym klubie nie powinno być już dawno

konto usunięte

0

1

@Coutinho007 Gdyby Dembele został, przestałyby go omijać kontuzje i byłbym jednym z najlepszych na świecie to nadawałaoby się to na film xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?