La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1758 Culés

1

Rzuce tematem lekk kontrowersyjnym, ale licze na ciekawa dyskusje. Otóż postawie takie pytanie. Cobyście zrobili, jaka byłaby wasza reakcja na potwierdzone i oficjalnie udowodnią korupcje Barcy. Np w x latach do lat y "kupowała" mecze. Tutaj musze was tez zapytac o wasz stosunek do Juve ktoremu to udało się udowodnić i zabrano im 2 tytuły i zdegradowano do serie B? Wasz stosunek i uwielbienie do Barcy po aferze korupcyjnej ległoby w gruzach, czy przetrzymalibyście ten trudny okres i wspierali klub tak samo jak do tej pory?

Ps. Wiem, że dla niektórych tutaj Real ocieka korupcja i ustawiał mecze zanim jeszcze został założony. Dlatego skupmy się na Juve i co, by było gdyby analogiczna sytuacja wydarzyła się w Barcelonie?

Zapraszam do dyskusji.

konto usunięte

3

@AmigoBlancos Ciekawy temat, ale mimo wszystko bym nadal został wierny Barcelonie i dalej im kibicował. ;)

konto usunięte

1

@AmigoBlancos pewnie rzucił bym to wszystko i wyjechał w Bieszczady

8

@AmigoBlancos Cóż. Piłkarze tych meczów by nie kupowali, tylko ludzie postawieni wyżej. Kibicuję tym ludziom, którzy biegają tam na murawie za piłką. Utożsamiamy się z piłkarzami, nie z ludźmi, którzy zarządzają klubem. Na pewno nie byłoby to nic przyjemnego i smród ciągnąłby się latami, ale wciąż byłbym kibicem Barcelony.

konto usunięte

4

@AmigoBlancos Nie odwróciłbym się od klubu i dalej bym ich wspierał, ale jeśli korupcja zostałaby udowodniona ponad wszelką wątpliwość, to pomimo ogromnej sympatii do Barcelony oczekiwałbym sprawiedliwej kary, nawet jakby była bardzo surowa.

2

@AmigoBlancos My kibicujemy klubowi. Klubowi, który ma już prawie 121 lat. Przez ten czas przez klub przewinęła się masa ludzi, prezydentów, dyrektorów itd. I to właśnie któryś z tych ludzi byłby za coś takiego odpowiedzialny. Sam w sobie klub jako Barca byłby tylko ich narzędziem do tego.

0

@AmigoBlancos kibicowalbym klubowi dalej bo kibicem sie jest a nie bywa, poza tym moj stosunek do Juve sie nie zmienił nawet pomimo Calciopoli

0

@AmigoBlancos Stosunek do drużyny by się nie zmienił. Wiadomo że bycie kibicem nie zawsze jest śmietankowe. Ludzie odpowiedzialni powinni polecieć i zostać dożywotnio zdyskwalifikowani. Klub zdegradowany o kilka lig niżej. I nie ma znaczenia czy to Barca, Juve czy Elevator Kaborno....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?