La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

konto usunięte

0

PS4 Pro vs XBOX One X
Jakbyście mieli wybrać, to które i dlaczego?

konto usunięte

0

@Piotr89Sand chyba ps, aczkolwiek poczekam na ceny i tytuły

5

@Piotr89Sand Xbox bo lepszy, pad wygodniejszy

konto usunięte

5

@Piotr89Sand Wiadomix że PS4,gry ekskluzywne od PS 10 x lepsze od Xboxa.

konto usunięte

0

@Transu96 Na kompie grałem właśnie padem od Xbox. Ten PS4 wydaje mi się jakiś "kanciasty".
@ksobi ale chyba masz na myśli PS5 i Xbox Series X. ;) Ja mówię o tych obecnych wersjach.

konto usunięte

2

@Piotr89Sand ja tylko żałuje tych ekskluzywnych może 3 tytułów ktore z PS nie mogę mieć,cała reszta przemawia za Xbox

konto usunięte

1

@Piotr89Sand aaa no tak sory pomyłka;)

konto usunięte

2

@Piotr89Sand Jak masz czas ogrywac 1000 tytułów i chęci to PS4 bo ma więcej ciekawych ex'ów, a jak tylko kilka tytułów które są dostepne na obie konsole to x box bo jest tańszy.

konto usunięte

0

@Jaca27 Właśnie się zastanawiam też czy warto dla samych gier, bo np. specyfikacja i pad przemawiają za wersją One X.
@ksobi chyba wielu już ma w głowie kolejną wersję. xD Tylko cena może powalić na początku.

konto usunięte

0

@Piotr89Sand stawiam że w dniu premiery 2k goła ps 5 może odrobinę droższa

0

@Piotr89Sand PS4 Pro, bo PS to najlepsza konsola tej generacji. Ale ja bym już poczekalnia premierę następnej generacji

konto usunięte

0

@ksobi Myślę, że przekroczy 2.5 k
@barcelonaLM Czuję, że Twoja opinia jest bardziej fanowska niż obiektywna. :)

0

@Piotr89Sand muszę wrócić na ps5 ponieważ w PES mogę wgrywać zespoły i ogólnie ludzie polecają plejke, aczkolwiek jak pojawi się opcja import/export w nowej konsoli dla PES to kupuje x box

2

@Piotr89Sand Xbox ale to tylko ze względu na pady bo są dużo wygodniejsze niż te w PS. Po graniu na ps po kilku godzinach palce mi wysiadają a na Ixie mogę grać godzinami i nic się nie dzieje.

0

@Piotr,1985 ale widziałem że mają wyjść z nową konsolą PS nowe pady podobne do tych z Xboxa

1

@kamiVeB Mają tylko będzie taki sam rozstaw analogów jak w PS a mi bardziej pasuje rozstawienie gałek w Xboksie.

0

@barcelonaLM Przecież obiektywnie PS wygrało tę generację, przede wszystkim grami

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?