- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1674 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
108
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1674 Culés
0
PS4 Pro vs XBOX One X
Jakbyście mieli wybrać, to które i dlaczego?
0
@Piotr89Sand chyba ps, aczkolwiek poczekam na ceny i tytuły
5
@Piotr89Sand Xbox bo lepszy, pad wygodniejszy
5
@Piotr89Sand Wiadomix że PS4,gry ekskluzywne od PS 10 x lepsze od Xboxa.
0
@Transu96 Na kompie grałem właśnie padem od Xbox. Ten PS4 wydaje mi się jakiś "kanciasty".
@ksobi ale chyba masz na myśli PS5 i Xbox Series X. ;) Ja mówię o tych obecnych wersjach.
2
@Piotr89Sand ja tylko żałuje tych ekskluzywnych może 3 tytułów ktore z PS nie mogę mieć,cała reszta przemawia za Xbox
1
@Piotr89Sand aaa no tak sory pomyłka;)
2
@Piotr89Sand Jak masz czas ogrywac 1000 tytułów i chęci to PS4 bo ma więcej ciekawych ex'ów, a jak tylko kilka tytułów które są dostepne na obie konsole to x box bo jest tańszy.
0
@Jaca27 Właśnie się zastanawiam też czy warto dla samych gier, bo np. specyfikacja i pad przemawiają za wersją One X.
@ksobi chyba wielu już ma w głowie kolejną wersję. xD Tylko cena może powalić na początku.
0
@Piotr89Sand stawiam że w dniu premiery 2k goła ps 5 może odrobinę droższa
0
@Piotr89Sand PS4 Pro, bo PS to najlepsza konsola tej generacji. Ale ja bym już poczekalnia premierę następnej generacji
0
@ksobi Myślę, że przekroczy 2.5 k
@barcelonaLM Czuję, że Twoja opinia jest bardziej fanowska niż obiektywna. :)
0
@Piotr89Sand muszę wrócić na ps5 ponieważ w PES mogę wgrywać zespoły i ogólnie ludzie polecają plejke, aczkolwiek jak pojawi się opcja import/export w nowej konsoli dla PES to kupuje x box
2
@Piotr89Sand Xbox ale to tylko ze względu na pady bo są dużo wygodniejsze niż te w PS. Po graniu na ps po kilku godzinach palce mi wysiadają a na Ixie mogę grać godzinami i nic się nie dzieje.
0
@Piotr,1985 ale widziałem że mają wyjść z nową konsolą PS nowe pady podobne do tych z Xboxa
1
@kamiVeB Mają tylko będzie taki sam rozstaw analogów jak w PS a mi bardziej pasuje rozstawienie gałek w Xboksie.
0
@barcelonaLM Przecież obiektywnie PS wygrało tę generację, przede wszystkim grami