La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

4

Z ciekawości postanowiłem sobie porównać statystyki Coutinho w La Lidze z jego pierwszego i drugiego sezonu w Barcelonie. Z lewej pierwszy sezon, z prawej drugi:
Bramki na mecz: 0,4 : 0,1
Strzały na mecz: 1,6 : 1,4
Niewykorzystane okazje na mecz: 0,11 : 0,26
Średnia ilość kontaktów na mecz: 65,4 : 54,8
Kluczowe podania na mecz: 1,6 : 1
Liczba celnych podań na mecz: 39,3 : 35,9
Procent celnych podań: 87% : 88%
Przechwyty na mecz: 0,3 : 0,4
Wślizgi na mecz 1,5 : 0,5
Udane dryblingi na mecz: 2,6 : 1,5
Procent udanych dryblingów: 60% : 58%
Ilość straconych piłek na mecz: 14,8 : 10,4

Statystyki, co oczywiste lepsze w pierwszym sezonie, aczkolwiek nie jakoś znacznie. Tym bardziej, że te w drugim sezonie są trochę przekłamane, bo w pierwszym sezonie rozgrywał średnio 72 minut na mecz, a w sezonie drugim tylko 60.

0

@Veb1233 Pamiętam, jak wszedł z buta w pierwszym sezonie. Wydawał się być idealnym zawodnikiem dla Barçy. Coś później jednak poszło nie tak...

0

@Veb1233 0,4 bramki na mecz dla ofensywnego gracza to jest ok wynik - 0,1 juz nie, jak dodamu do tego duzo wieksza aktywnosc, lepsza skutecznosc, wiecej dryblingow, wiecej wslizgow, (per srednia to jednak jest juz roznica dostrzegalna) wiecej celnych podan, wiecej kluczowych podan to wyglada jednak na duza dysproporcje. Jasne w kazdej kategorii te roznice nie wszedzie sa bardzo duze ale wlasciwie w kazdej kategorii jest lepiej i 12 minut wiecej srednio nie oddawaloby roznicy. Mamy ogromna roznice w bramkach oraz mniejsze roznice niemal w kazdej kategorii to jednak pokazuje duzy regres.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?