La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

12

Tutaj ludzie zmieniają poglądy dość szybko. 5 lat temu było wszystko tylko nie Komorowski i PO, a teraz jest to samo z PISem i Dudą. Jak ma się tak głosować, to lepiej w ogóle tego nie robić.

1

@daniel32778 Jakby kto inny wygrał wybory niż Duda to za 5 lat będzie też "tylko nie (tutaj wstaw nazwisko przyszłego prezydenta)

2

@daniel32778 5 lat temu to większość tych co tutaj piszę PiS ble, sree i PEŁO najlepsiejsze to robili w pampersiochy.

Zresztą... To tylko i wyłącznie strona tzw klubu piłkarskiego xD To że La Rambla przekształciła się w kosz na o " wszystkim i o niczym " to co innego i nie mówię że jest to źle.

3

@daniel32778 Jestem zdania, że ludzie czują się rozczarowani Dudą-marionetką tak jak byli Komorowskim-marionetką. Dudzia naobiecywał przed wyborami kim on nie będzie, że będzie jednoczył nie tylko ludzi, ale również narody. Natomiast rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

konto usunięte

0

@daniel32778 znowu symetryzm, znowu symetryzm.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?