- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1878 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
157
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1878 Culés
6
Jeju, dzisiaj mija rok od łomotu na Anfield, straszne spotkanie, pamiętam że upadłem na ziemię po tym i płakałem jak dziecko :(
5
@Chwytliwy Ja po zakończeniu spotkania przez pierwsze 5 minut siedziałem i nie dowierzałam. Potem ryczałem
5
@Chwytliwy współczuje,nie żebym się chwalił,ale pamiętam byłem wyluzowany na rewanż,a po 5-10 minutach wyczułem że awans będzie cudem :D piękny to był mecz Xd
0
@Szicek10 ja od razu ryczałem, potem jakoś się ocknąłem i wróciłem do siebie.
0
@Jaca27 Piękny dla kibiców Liverpolu i realu. Mi tak się nie podobał
3
@Jaca27 po 5/10 minutach zrozumiałeś że awans będze cudem? Tracimy bramkę okej, ale Liverpool grał bez swoich 3 najważniejszych zawodników a my byliśmy drużyną która miała dobry okres. Dopóki Wijnaldum nie strzelił na 3-0 byłem pewny że awansujemy do finału.
0
@Chwytliwy Ja w trakcie meczu przy wyniku 3-0 kucnąłem jak Waldek i sobie pomyślałem „ Co tutaj nie zagrało „ xD
0
@Chwytliwy W ja się wkur zyłem xD Ostatnio płakałem jak mi psa zabito. Porażek Barcy sporo widziałem i mnie do łez nie doprowadzą.
1
@kamiVeB nie no stary,nie widziałeś że nasi grali tylko do Stegena i po obwodzie obrony nic więcej,reszta juz miała pełne portki,wtedy wiedziałem że gol będzie wodą na młyn By Anfield ich poniosło...i niestety tak było
3
@Jaca27 kurde nie pamiętam początku mecz ale pamiętam że pierwszą połowę mieliśmy naprawdę niezłą, byliśmy lepsi od Liverpoolu i brakowało tylko bramki a sytuacje na to były. Po przerwie wyszła zupełnie inna drużyna.
0
@Jaca27 Nie zgadzam się. Alba na początku meczu prawie na 1:0 strzelił, a to by zabiło dwumecz.
2
@LuisSalvano Alba na początku to sprezentował im gola, dopiero na końcu pierwszej połowy dostał setę od Messiego którą spartolił