La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1263 Culés

2

https://x.com/RashadJuniorr/status/1258089140605849600
Szkoda, że gdy mówi się o tym jak Chelsea została niesamowicie poszkodowana w tamtym dwumeczu nigdy nie wspomina się o tym co się działo w pierwszym spotkaniu oraz o czerwonej kartce dla Abidala. Piłkarze Barcelony mogli zachować się jak Ballack oraz Drogba i biegać za sędzią, drąc się na niego, machając łapami, a po pierwszym meczu krzyczeć to kamery "it's a fuc... disgrace" to może ten dwumecz zostałby inaczej zapamiętany...

konto usunięte

0

@Veb1233 zarówno 1 jak i 2 mecz sędziowały błazny, tak po prostu..

3

@MESSIah16 To znaczy Ovrebo do tamtego meczu był raczej szanowanym sędzią, więc błaznem bym go nie nazywał, ale to co wtedy zrobił jak najbardziej można nazwać błazenadą.

konto usunięte

0

@Veb1233 no w sensie to miałem na myśli.

7

@Veb1233 największą kradzież to były 3 ligi mistrzów dla Realu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?