- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
1
Uwielbiam Neymara. Zakochałem się w tym klubie przez Roniego i co by nie było, to jedyny piłkarz który miał w sobie trochę tej magii. Jednak z Barceloną chyba dzieje się coś grubszego, skoro nie daje rady tu Dembele. Najlepszy piłkarz Bundesligi (którego w cholerę nie lubię) czy Coutinho. Gwiazda Premier League. Prawdopodobnie najlepszej ligi na świecie? Każdy obniżał poziom. Ostatnio brakuje chyba Barcy takiej charyzmy, zadziorności, charakteru. Nie wiem już sam na ile to kwestia zarządu, a na ile kwestia źle podejmowanych decyzji, a na ile brak takiej osoby jak Johan Cruyff czy Pep. Barca nie może być do bólu grzeczna. Ktoś pomyśli, ale Iniesta itp tacy byli. Pełna kulturka itp. Jednak to wyjątki. Dla mnie odkąd kibicuję (chociaz Ci co nie popierali Ernesto, to nie byli kibice) Barca święciła największe sukcesy, kiedy na ławce siedział gośc z jajem, kiedy piłkarze wiedzieli co to Barca i jakim luksusem jest w niej grać. I to również swego czasu wiedział Neymar, będąc jeszcze w Santosie. Kadra po prostu była zgrają dobrych kumpli. A nie zgrają niby dobrych piłkarzy, ale bez jakiegoś takiego zżycia? Dlatego jeśli uda nam się sprowadzić Neya. To nie jestem pewien sukcesów. Jest na pewno brakującym ogniwem, bo wszystko się posypało odkąd to chłopaczyna od nas odszedł. Jednak to tylko część z układanki. A teraz ta układanka, to totalne gówno. Posypało się przez te parę lat o wiele więcej. I nie wiem czy sam Ney będzie w stanie to udźwignąć? Bo presja na nim byłaby większa 100% niż na Dembele czy Cou. Jest fenomenem, nie da się ukryć. Mógł tu zostać, a wtedy uważam, że Barca o wiele lepiej przeszła by okres po Leo czy zmiany pokoleniowej poszczególnych piłkarzy. Niestety każdy popełnia błędy i koniec końców. Ney raczej już nie wróci. To historia jak dzieciństwo, do której się fajnie wraca, fajnie wspomina, ale koniec konców kazdy ma swoje zobowiązania.
0
@koksik2700 Mi się wydaje że bardziej niż Neymara potrzebujemy dobrego trenera. Czy Setien takim jest? Zobaczymy. Oby tak.
1
@Encore Nie tylko trenera. W tej Barcy nic w sumie nie gra w mojej pesymistycznej opinii. Może tylko Leo i jakieś tam jednostki. Wiadomo łatwo wypowiadać takie opinie, kiedy nie gramy już trochę czasu. Jednak tak jakby wszystko jest tu na opak.
0
@koksik2700 kiedy to Dembele byl najlepszym pilkarzem Bundesligi? xD
W innym wypadku, ze niby Thiago jest najlepszym pilkarzem w Bundeslidze? xD
Nie x2
1
@koksik2700 Dlatego trzymajmy kciuki, aby wrócił :)
0
@koksik2700 Spokojnie, Neymar wróci. Prawo Webstera i te sprawy. Jak nie, to damy w rozliczeniu Coutinho, albo Dembele.