La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1647 Culés

konto usunięte

0

Wspaniały entrance i ostatni entrance Triple H jako World Heavyweight Championa :


konto usunięte

1

@Chwytliwy Big Gold Belt na zawsze w naszej pamięci. Najpiękniejszy pas.

konto usunięte

0

@Kajtek77 To prawda, to był pas który czules że był taki Main Eventowy, aczkolwiek belt z attitude ery I Ra wwe też boski.

0

@Kajtek77 spiner też był git

konto usunięte

1

@Transu96 Jedynie na Punku dobrze wyglądał. Nie wyobrażam sobie takiego Takera z tym pasem.

konto usunięte

0

@Kajtek77 Na Jasiu też dobrze wyglądał, ale spinner akurat był obrzydliwy, dobrze że Taker był na SD I nie nosił tego syfiaszczego beltu.

konto usunięte

1

@Chwytliwy Pas ze srebrno-złotym motywem zawsze wygląda dobrze (patrz NJPW czy TNA), no może pas miliona dolarów jest tutaj wyjątkiem. Bardzo podobał mi się pierwszy pas ECW w ramach jego odrodzenia w WWE.

konto usunięte

0

@Kajtek77 I także dobrze wygląda w motywie matowym, Patrz obecny pas ic który jest przekozacki.

konto usunięte

1

@Chwytliwy To samo pasy NXT i NXT UK. Też są super.

konto usunięte

0

@Kajtek77 oj tak, ale najlepszy jest pas Universal, jedyny w swoim rodzaju i na pewno nie był żadnym innym beltem inspirowany, czyż nie ;)

konto usunięte

1

@Chwytliwy Nienawidzę tego pasa :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?