- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1647 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
92
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1647 Culés
3
@Jaca27 nominował mnie do tej całej gorącej 16stki, a więc postanowiłem coś tam na szybko sklecić. Post w celach humorystycznych nie mający na celu nikogo obrazić :P
Słaby jestem w rymowankach więc wybaczcie.
od rana na Rambli gorąca dyskusja się żarzy
temat prosty do podpałki: aborcja, polityka brakuje tylko neymara matki
z każdą odpowiedzią atmosfera gęstnieje argument ad personam się sieje
nagle buch było i nie ma, wchodzisz w powiadomienie, a ta dyskusja już nie istnieje
zastanawiasz co tu się stało, ale to @wpwelement stanowi tu prawo
żebyś płakał i marudził regulamin to tutaj lex, a więc dura lex sed lex
la rambla to fizyczna strona, każda słaba jednostka zostanie tu zjedzona
tworzymy tu społeczność od rana do wieczora
to nie cafe bernabeu to la rambla przyjacielu
tu dyskusja nieprzerwana o Nyemarze czy kanarze,
polityce, opozycji, a nawet o tym kto co lubi i w jakiej pozycji.
składu ustalanie, trenera krytykowanie, transferów planowanie to u nas constans jest gadanie
ciekawostki, memy, twittów przeklejanie to Rambli stałe jest działanie
teraz w czasach kwarantanny każdy mecz byłby wiele warty
nie ważne czy to Mallorca vs Leganes, a może Espanyol kontra Alaves
jednak to na Barce czekamy najbardziej bo jesteśmy CULES i nie ma to tamto VAMOS!
Nominuję: @wpwelement, @Coutinho007, @IAmBackCules i @Danny Gaucho :)
3
@IronSanHybrid Treść niezła, ale forma okropna :D A wystarczy przestrzegać ilości sylab!
0
@kerouac Jak pisałem słaby jestem w te rymowanki więc skleciłem coś takiego :(
3
@IronSanHybrid Nie jest źle, siadaj 2. Pozdro & poćwicz XD
1
@kerouac żałosny jesteś dwulicowy nara :P
1
@IronSanHybrid ostry cień mgły przy tym to niezły kawałek
1
@Transu96 krytykować to każdy jeden umi xD Ja w przeciwieństwie do Andrzeja sam to ogarnąłem :>
1
@IronSanHybrid Nie jest źle byku :p
1
@Coutinho007 O jeden się znalazł co nie zgnoił człowieka :D Dzięki Ci :)
1
@IronSanHybrid Liczą się chęci i twórczość ;)
2
@IronSanHybrid Ja nominowałem @student97r , może coś skrobnie pomiędzy książkami :D