La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 809 Culés

5

Kilka dni przed El Clasico w 2005 roku Ronaldinho zadzwonił do Andresa Iniesty.

"Andres, wiem, że jest trzecia w nocy, ale muszę ci coś powiedzieć. W czerwcu opuszczę Barcę. Razem z bratem dogadaliśmy się z Realem Madryt. Złożyli mi propozycję nie do odrzucenia. Mam nadzieję, że zrozumiesz i nie powiesz o tym nikomu w szatni. Proszę, nie zdradź mnie, wierzę ci bardziej niż komukolwiek innemu. Andres, dobranoc."

Brazylijczyk rozłączył się zanim Iniesta zdążył cokolwiek odpowiedzieć.

Następnego dnia mieli wspólny trening, ale Hiszpan starał się udawać, że nic się nie zmieniło. Wiedział, że tego typu informacja mogłaby zabić nastrój przed kluczowym dla losów sezonu spotkaniem z Realem. Galaktycznym Realem z Ronaldo, Raulem, Zidanem, Beckhamem i Roberto Carlosem. Iniesta zdecydował się zachować tą szokującą informację dla siebie.

W dniu meczu Ronaldinho wyszedł na środek szatni i powiedział:

"Panowie, czeka nas ważny pojedynek. Oni są silni, bardzo silni, ale my jesteśmy jednością. Jesteśmy rodziną. W ostatnich dniach zadzwoniłem do każdego z Was i zdradziłem, że opuszczam Barcelonę. Żaden z Was nie zdradził mojego sekretu. Nikt się nie wyłamał. Woleliście milczeć zachowując wierność niż zdradzić jednego z Was. Nigdzie się stąd nie wybieram, a teraz wyjdźmy na boisko i dajmy im lekcję futbolu."

Ronaldinho zdobył dwie bramki, Barcelona wygrała 3:0, a kibice Królewskich nagrodzili go owacją na stojąco!


11

@Krzychu1010 podobno to fejk

konto usunięte

2

@Krzychu1010 W 2010 roku Mariusz Jop zadzwonił do mnie,było to przed spotkaniem z Cracovią.Powiedział:
,,Joł Domino wiem że jest 3 w nocy,ale muszę ci powiedzieć że idę se do Lecha po tym sezonie,bo mnie denerwują w tej Wiśle.Jeszcze im samobója wpierdziele,żeby Kolejorz mistrza miał"
Przed meczem powiedzial w szatni:
,,W dupie was mam, spiedole wam mecz idę do Lecha po sezonie"
Trener myślał że robi se jaja i go wystawił,Mariusz swoje zrobił,ale Lech go oszukał i zerwał potem negocjacje.

konto usunięte

0

@ranger3120 No raczej. xD Wiele takich krąży.

1

@Krzychu1010 Kurde 3 w nocy jest. Idę, nie rozerwie się :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?