- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 809 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 809 Culés
5
Kilka dni przed El Clasico w 2005 roku Ronaldinho zadzwonił do Andresa Iniesty.
"Andres, wiem, że jest trzecia w nocy, ale muszę ci coś powiedzieć. W czerwcu opuszczę Barcę. Razem z bratem dogadaliśmy się z Realem Madryt. Złożyli mi propozycję nie do odrzucenia. Mam nadzieję, że zrozumiesz i nie powiesz o tym nikomu w szatni. Proszę, nie zdradź mnie, wierzę ci bardziej niż komukolwiek innemu. Andres, dobranoc."
Brazylijczyk rozłączył się zanim Iniesta zdążył cokolwiek odpowiedzieć.
Następnego dnia mieli wspólny trening, ale Hiszpan starał się udawać, że nic się nie zmieniło. Wiedział, że tego typu informacja mogłaby zabić nastrój przed kluczowym dla losów sezonu spotkaniem z Realem. Galaktycznym Realem z Ronaldo, Raulem, Zidanem, Beckhamem i Roberto Carlosem. Iniesta zdecydował się zachować tą szokującą informację dla siebie.
W dniu meczu Ronaldinho wyszedł na środek szatni i powiedział:
"Panowie, czeka nas ważny pojedynek. Oni są silni, bardzo silni, ale my jesteśmy jednością. Jesteśmy rodziną. W ostatnich dniach zadzwoniłem do każdego z Was i zdradziłem, że opuszczam Barcelonę. Żaden z Was nie zdradził mojego sekretu. Nikt się nie wyłamał. Woleliście milczeć zachowując wierność niż zdradzić jednego z Was. Nigdzie się stąd nie wybieram, a teraz wyjdźmy na boisko i dajmy im lekcję futbolu."
Ronaldinho zdobył dwie bramki, Barcelona wygrała 3:0, a kibice Królewskich nagrodzili go owacją na stojąco!
11
@Krzychu1010 podobno to fejk
2
@Krzychu1010 W 2010 roku Mariusz Jop zadzwonił do mnie,było to przed spotkaniem z Cracovią.Powiedział:
,,Joł Domino wiem że jest 3 w nocy,ale muszę ci powiedzieć że idę se do Lecha po tym sezonie,bo mnie denerwują w tej Wiśle.Jeszcze im samobója wpierdziele,żeby Kolejorz mistrza miał"
Przed meczem powiedzial w szatni:
,,W dupie was mam, spiedole wam mecz idę do Lecha po sezonie"
Trener myślał że robi se jaja i go wystawił,Mariusz swoje zrobił,ale Lech go oszukał i zerwał potem negocjacje.
0
@ranger3120 No raczej. xD Wiele takich krąży.
1
@Krzychu1010 Kurde 3 w nocy jest. Idę, nie rozerwie się :D