La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

konto usunięte

2

Ja tam nie jestem zły jeśli Bayern pozyska Sane, na dodatek po co nam zawodnik który pensje będzie miał dużą,a w Barcy jakby pewnie grał to na prawym skrzydle? To zawodnik lewonożny i jego będzie ciągnąć na prawą flanke, w City jak go oglądałem to często operował po prawej stronie boiska, no i według mnie on prawdopodobnie już osiągnął szczyt.

Skupmy się na lewoskrzydłowym, ale takim który naprawdę nim jest oraz na pomocnikach, bo to tam mamy największy deficyt.

4

@Chwytliwy Mówisz i masz...

Neymar da Silva Santos Junior!

konto usunięte

1

@Chwytliwy Kamil Jóźwiak:)

0

@Chwytliwy Busquets, De Jong, Rakitic, Vidal, Puig, Alena, Arthur, Roberto

A Ty mówisz deficyt?

konto usunięte

0

@FC1899Barca Który będzie kosztować krocie, a Barcy na pewno na niego nie stać.

3

@Chwytliwy Ja tak samo, po pierwsze nie wydaje mi się, że Sane to zawodnik na Barce. Po drugie jest to trochę kupowanie w ciemno bo zawodnik przeszedł ciężką kontuzje i nie wiadomo jaką formę będzie prezentował jak wróci na boisko. Tak naprawdę może się okazać, że będzie łapał teraz często jakieś mini kontuzje (czego mu nie życzę) lewoskrzydłowy powinien być priorytetem.

konto usunięte

2

@mrboom A co to za druga linia? Rakitic mający najlepsze lata za sobą, tak samo vidal, do tego pewnie vidal odejdzie, puig którego skreśla kolejny trener, a fizycznie nie prezentuje się dobrze, Alena który na wyższym poziomie także nie pokazuje się z dobrej strony, Arthur który ma co rusz problemy zdrowotne, na dodatek jak gra, to nie potrafi dotrwać przeważnie do 90 minuty, Roberto który nigdy nie będzie w Barcelonie liderem środka pola, a i najczęściej będzie grał i tak jako prawy defensor, Busquets który także najlepsze lata ma sobą oraz który potrzebuje ewidentnie zmiennika.

Tak, mamy deficyt, ślepy by to zauważył.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chwytliwy Skrzydłowy to powinien być priorytet do kupienia. Tylko kto jest realnie do wyciągnięcia? Depay lub, Ocampos moi faworyci

konto usunięte

2

@kamilop Boga to ciekawy zawodnik, ew Willian do czasu Sancho według mnie byłby optymalny.

0

@kamilop Depay też po ciężkiej kontuzji jest..

0

@Chwytliwy ale to dalej nie jest deficyt, zapoznaj się ze znalezieniem tego słowa ;)

Można powiedzieć, że mamy deficyt światowej klasy pomocników/pomocników gwarantujących jakość, ale nie że mamy deficyt pomocników

konto usunięte

0

@mrboom Zakładamy, że Vidal i Rakitić odejdą. Roberto raczej już nie jest rozważany jako pomocnik. Ruiqi pójdzie raczej na wypożyczenie. Zostaje nam 4 pomocników a potrzebujemy 6. Teraz deficytu nie mamy, ale wydaje mi się, że słusznym jest założeniem, że wkrótce będziemy mieli.

1

@Douglasinho to jest słuszne założenie, ale tezę postawił inną, dlatego mu to napisałem

I żeby było jasne, zgadzam się w 100% z tym co napisał o naszej drugiej linii
Poprostu użył złego słowa, co mu się często zdarza :)

konto usunięte

3

@mrboom Wiem co to znaczy słowo deficyt i nawet pomocników deficyt będzie duży jeśli odejdzie vidal oraz rakitic, a możliwie także Puig i Alena

Faktycznie mogłem napisać że mamy deficyt jakości, wtedy byłoby lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?